Reklama

Dom przyszłości i pokój marzeń. Pobudzą dziecięcą wyobraźnię podczas warsztatów

Opublikowano:
Autor:

Dom przyszłości i pokój marzeń. Pobudzą dziecięcą wyobraźnię podczas warsztatów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak sobie wyobrażają dom przyszłości albo pokój swoich marzeń, jaki jest ich wymarzony plac zabaw? Uczestnicy będą rysowali bądź budowali makiety obiektów, które spełniłby ich dziecięce oczekiwania. A do tego spora porcja wiedzy podana w formie zabawy.

Jak sobie wyobrażają dom przyszłości albo pokój swoich marzeń, jaki jest ich wymarzony plac zabaw? Uczestnicy będą rysowali bądź budowali makiety obiektów, które spełniłby ich dziecięce oczekiwania. A do tego spora porcja wiedzy podana w formie zabawy.

Jeśli macie dzieci w wieku od 7 do 12 lat, które lubią zabawy manualne i zastanawiacie się, jak wypełnić im czas w wakacje, chcecie, aby zyskały wiedzę o swoim najbliższym otoczeniu, to koniecznie zapiszcie je na warsztaty architektoniczne! Przez sześć dni w Przetworni będą odbywały się zajęcia rozwijające twórcze myślenie i pobudzające wyobraźnię.

Fundacja Revita, ta sama, która organizuje cotygodniowe spektakle dla dzieci „KultuRynek”, kino pod chmurką i potańcówki, w tym roku postanowiła poszerzyć ofertę o bezpłatne warsztaty dla dzieci. Celem organizowanych zajęć jest uwrażliwienie dzieci na otaczającą je przestrzeń zarówno w skali mikro, jak i makro. Prowadzone są w formie zabawy i służą zapoznaniu się dzieci z pojęciami związanymi z miastem, domem i jego najbliższym otoczeniem oraz zbudowaniu świadomości, w jaki sposób można wpłynąć na to otoczenie.

Warsztaty odbywać się będą przez 6 dni:

- w dniach 24,25 i 26 lipca w godzinach 11.00 – 14.00

- w dniach 29,30 i 31 lipca również w godzinach 11.00 – 14.00.

Jest też możliwość przyprowadzenia dziecka na wybrane zajęcia. Nie trzeba przynosić ze sobą żadnych przyborów czy materiałów plastycznych.

Warsztaty poprowadzi architekt Marta Siodłak. Odbędą się w Staromiejskim Centrum Biznesu Przetwornia w Płocku przy ul. Synagogalnej 4. Na wszystkie dzieci uczestniczące w warsztatach czekać będzie słodki poczęstunek. Więcej informacji na temat warsztatów można uzyskać telefonicznie (24 367 68 40). Dzwoniąc pod ten sam numer można również zgłosić udział swojego dziecka w warsztatach. Nadal są wolne miejsca.

Informacje o warsztatach architektonicznych są zawarte również na profilu FB Starówka Płock oraz stronie www.tumskanova.pl.

Warsztaty finansowane są ze środków Miasta Płocka.

Fot. Materiały Fundacji Revita

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE