Reklama

Reklama

Dodatkowy konkurs. Można zdobyć 3 tys. zł

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Dodatkowy konkurs. Można zdobyć 3 tys. zł - Zdjęcie główne

foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej - Młodzi Razem ogłosiła nowy konkurs grantowy „Działaj lokalnie i ekologicznie". Wnioski można składać do 6 maja.

Reklama

Jest to dodatkowy konkurs (tradycyjny nabór wniosków Działaj Lokalnie ruszy wkrótce), w którym Fundacja wesprze trzy grupy z powiatu płockiego ziemskiego kwotą po 3 tys. zł. To pieniądze na na działania związane z przeciwdziałaniem zjawiskom zmiany klimatu i utraty różnorodności biologicznej. Organizacje lub grupy, które otrzymają wspomniane granty, będą mogły ubiegać się także o granty w wysokości 6 tys. zł tradycyjnym naborze. 

- W konkursie startować mogą organizacje pozarządowe posiadające osobowość prawną (m.in. fundacje, stowarzyszenia, zarejestrowane koła gospodyń wiejskich), grupy nieformalne działające przy instytucji lub organizacji pozarządowej (w których imieniu wniosek złoży ta instytucja / organizacja pozarządowa, np. klub młodzieży przy ośrodku kultury, grupa nauczycieli przy szkole) - wyliczają w Fundacji.

Wnioski można składać do 6 maja. Ogłoszenie wyników zaplanowano 15 maja, a realizację projektów - do 15 września.

Regulamin konkursu i informacje znajdują się na www.mlodzirazem.pl/dzialajlokalnie/  lub www.mlodzirazem.pl.

„Działaj lokalnie i ekologicznie” to nowa ścieżka tematyczna programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację "Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej - Młodzi Razem". Partnerem  inicjatywy jest Fundacja WWF Polska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy