Reklama

Doczekali się! Studia magisterskie na PWSZ

Opublikowano:
Autor:

Doczekali się! Studia magisterskie na PWSZ - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkie święto na PWSZ na pedagogice. Od teraz studenci tego kierunku już nie muszą wyjeżdżać gdzieś w Polskę, żeby kontynuować studia, tylko równie dobrze mogą skończyć je z tytułem magistra tu, na miejscu, w murach płockiej uczelni.

Wielkie święto na PWSZ na pedagogice. Od teraz studenci tego kierunku już nie muszą wyjeżdżać gdzieś w Polskę, żeby kontynuować studia, tylko równie dobrze mogą skończyć je z tytułem magistra tu, na miejscu, w murach płockiej uczelni.

Jak poinformowała Agnieszka Grażul-Luft z Państwowej Szkoły Wyższej Zawodowej w Płocku, decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadano właśnie uprawnienie Instytutowi Nauk Humanistycznych i Społecznych PWSZ do prowadzenia studiów drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim na kierunku pedagogika.

Instytut ma teraz co hucznie świętować. Pracownicy już zdołali wymalować kredą przed wejściem wielki kolorowy napis „Mamy studia magisterskie. Pedagogika”. Podobnie studenci nie ukrywali radości, kiedy dosłownie tuż przed obroną prac licencjackich dowiedzieli się, że właśnie otworzono im furtkę, aby kontynuować naukę na miejscu. Nerwy związane z obroną po prostu gdzieś wyparowały. Zamiast tego wraz z dyrekcją Instytutu wspólnie przyszykowali wielką girlandę z balonów, która natychmiast zawisła przed budynkiem. Można się już tylko domyślać, że podczas obrony panowała równie radosna atmosfera.

Uczelnia właśnie poinformowała, że rekrutacja na wyczekane studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia rozpocznie się 21 lipca i zakończy 16 września. Przyszli magistrzy wybiorą sobie jedną z dwóch zaproponowanych im specjalności, „edukację wczesnoszkolną” lub „pedagogikę resocjalizacyjną z socjoterapią”.

Fot. PWSZ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE