Reklama

Dobre informacje dla kierowców. Niebawem koniec prac w al. Jachowicza

Opublikowano:
Autor:

Dobre informacje dla kierowców. Niebawem koniec prac w al. Jachowicza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podano wstępną datę zakończenia prac w tej części miasta. Trzeba jednak brać pod uwagę, że wszystko zależy od warunków atmosferycznych. Na razie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Podano wstępną datę zakończenia prac w tej części miasta. Trzeba jednak brać pod uwagę, że wszystko zależy od warunków atmosferycznych. Na razie prace w al. Jachowicza przebiegają zgodnie z harmonogramem.

Jak poinformował płocki Ratusz, przebudowa południowej jezdni al. Jachowicza (w kierunku Podolszyc) - na odcinku od skrzyżowania z ul. 11 Listopada do skrzyżowania z al. Kilińskiego - jest na ukończeniu. Prace mają związek z budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz przebudową pozostałej infrastruktury podziemnej. W sobotę, 16 listopada rozpoczęły się roboty w branży bitumicznej. Drogowcy przystąpili do układania pierwszych warstw nawierzchni jezdni. Trwają także prace związane z wykonaniem nowej sygnalizacji świetlnej. Utrudnienia powinny zakończyć się w sobotę, 30 listopada.

Ograniczenia w ruchu w al. Jachowicza mają bezpośredni związek z kompleksową przebudową al. Kilińskiego oraz budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz przebudową pozostałej infrastruktury podziemnej. Po przebudowie południowa jezdnia al. Jachowicza będzie posiadać trzy pasy ruchu w kierunku Podolszyc oraz nowe, dodatkowe prawo- i lewoskręty w al. Kilińskiego, ul. Dworcową i ul. Otolińską. Powstanie także nowy, wydłużony lewoskręt na północnej jezdni Al. Jachowicza w al. Kilińskiego. Powstanie także buspas i śluza dla autobusów KM Płock, które usprawnią poruszanie się w obrębie skrzyżowania Jachowicza - Piłsudskiego - Kilińskiego - Dworcowa - Otolińska.

[ZT]23852[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE