Reklama

Dobra wiadomość: ruszył remont [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Dobra wiadomość: ruszył remont [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Drodzy Seniorzy, mamy dla Was dobrą wiadomość: ruszył kapitalny remont byłego sklepu Levi’sa, w którym będzie się mieścił dom seniora. Wszystko ma być gotowe do listopada.

Drodzy Seniorzy, mamy dla Was dobrą wiadomość: ruszył kapitalny remont byłego sklepu Levi’sa, w którym będzie się mieścił dom seniora. Wszystko ma być gotowe do listopada.

Ruszyły prace związane z modernizacją parterowego budynku przy Otolińskiej, w którym przez lata mieścił się firmowy sklep pobliskiej fabryki dżinsów. Jak już pisaliśmy, po kapitalnym remoncie budynek posłuży starszym płocczanom - zarówno tym schorowanym, którzy potrzebują opieki, jak i tym aktywnym, których rozpiera energia i mają głowę pełną pomysłów, a brakuje im miejsca do spotkań.

Dlatego po remoncie w jednej części budynku na rogu Otolińskiej będzie się mieścił dom dziennego pobytu seniora z przeznaczeniem dla osób chorych na Alzheimera, a w drugiej - centrum aktywności seniora z salami do zajęć, komputerami, dużymi telewizorami, siłownią pod chmurką,  altanką do grilla i salą widowiskowo-koncertową mogącą pomieścić ok. 50 osób. Takie lokum bardzo się im przyda - będą mogli dzielić się tam swoimi pasjami i miło spędzać czas.

Prace już się rozpoczęły - teren został ogrodzony, rozpoczęła się rozbiórka tych elementów budynku, które się nie przydadzą. Za adaptację budynku po byłym sklepie odpowiada Zakład Remontowo-budowlany REM-BUD J. Karowski, A. Pikalski z Płocka. Za remont płocka firma zainkasuje ponad 1,4 mln zł. Wszystko ma być gotowe do listopada 2016 r.

Szczegółowo inwestycję opisywaliśmy tutaj: 

Czytaj też: 

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE