Reklama

Dobra wiadomość: do Płocka przyjeżdża Kult

Opublikowano:
Autor:

Dobra wiadomość: do Płocka przyjeżdża Kult - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dawno w Płocku niewidzianego Kazika Staszewskiego z Kultem zobaczymy w czerwcu na stadionie miejskim podczas Biesiad Kasztelańskich.

Dawno w Płocku niewidzianego Kazika Staszewskiego z Kultem zobaczymy w czerwcu na stadionie miejskim podczas Biesiad Kasztelańskich.

Jak zapowiada organizujący Biesiady Kasztelańskie już od 11 lat Browar Kasztelan, cykl letnich imprez plenerowych zapoczątkuje koncert w Płocku. Na razie wiadomo, że Kazika Staszewskiego z dawno niewidzianym już Kultem zaplanowano w niedzielę 16 czerwca na stadionie miejskim przy Kochanowskiego. Trzy tygodnie później, 6 lipca, tym razem w Sierpcu przy ul. Paderewskiego wystąpi Budka Suflera. W sierpniu w Mławie zagra Blue Cafe (10 sierpnia), a we Włocławku - Bajm. Poza koncertami będą również mistrzostwa w grillowaniu, pokazy taneczne, karaoke, tańce itd.

Organizatorzy przypominają, że Biesiady Kasztelańskie to cykl imprez plenerowych organizowanych przez sierpecki Browar Kasztelan nieprzerwanie od 11 lat w wybranych miastach Mazowsza i Kujaw. Ich stałe elementy to koncerty muzyczne i liczne konkursy dla uczestników. Wstęp jest bezpłatny.

Na zdjęciu koncert Kazika na Żywo w płockim amfiteatrze, fot. Portal Płock. Więcej zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE