Reklama

Do lotek. W sobotę rusza nowy sezon

Opublikowano:
Autor:

Do lotek. W sobotę rusza nowy sezon - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To dobra zabawa i relaks, może się skusisz na darta? Steel Dart Cup 2013 rozpocznie się już w sobotę 12 stycznia w pubie Paradoks przy Jachowicza 27. Zapisy od godz. 17, liczba miejsc ograniczona.

To dobra zabawa i relaks, może się skusisz na darta? Steel Dart Cup 2013 rozpocznie się już w sobotę 12 stycznia w pubie Paradoks przy Jachowicza 27. Zapisy od godz. 17, liczba miejsc ograniczona.

Za dwa dni startuje nowy sezon steel darta. Inauguracja nastąpi w Steel Dart Arenie w pubie Paradoks o godzinie 18. Zapisy prowadzone będą już godzinę wcześniej, warto się pospieszyć. Turniej wchodzi w skład cyklu całorocznego Steel Cup 2013. Obowiązuje w nim system pucharowy, do którego przygotowana jest specjalna drabinka turniejowa.

- Będzie to 12 turniejów rozgrywanych w każdym kolejnym miesiącu. Organizator gwarantuje nagrody, puchary oraz dużą zniżkę na zakupy w barze – informuje Tomasz Bugaj. - Zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, płci i umiejętności do wzięcia udziału w turnieju. Braku sprzętu do grania nie stanowi tez żadnego problemu, organizator zapewnia lotki.
 
Wpisowe to 20 zł, przeznaczone na nagrody. Natomiast kolejne kolejki ligi steel darta (5 i 6) rozegrane zostaną w sobotę 26 stycznia. Rywalizuje w niej 16 graczy systemem każdy z każdym. Więcej informacji – tel. 695-704-361 i na stronie: www.dartplock.pl.

fot. www.dartplock.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE