Reklama

Do czterech razy sztuka? Wodny plac zabaw czeka na realizację

Opublikowano:
Autor:

Do czterech razy sztuka? Wodny plac zabaw czeka na realizację - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto ogłosiło czwarty przetarg na budowę wodnego placu zabaw na Podolszycach. Inwestycja, którą wybrali mieszkańcy w ramach budżetu obywatelskiego, nie ma coś szczęścia. Może tym razem się uda wyłonić wykonawcę.

Miasto ogłosiło czwarty przetarg na budowę wodnego placu zabaw na Podolszycach. Inwestycja, którą wybrali mieszkańcy w ramach budżetu obywatelskiego, nie ma coś szczęścia. Może tym razem się uda wyłonić wykonawcę.

Przypomnijmy, że wodny plac zabaw ma się znajdować w centralnej część Parku Północnego. Składać się będzie z 20 zabawek wodnych, w tym tunelu z kręgów, kwiatów, śmigieł, wiaderek, dysz, wulkanu, ryby, kraba, grzybka, rakiety i armatki wodnej. Będzie też gdzie się przebrać, bo nie zapomniano o szatniach. Na terenie placu zaprojektowano również drewnianą pergolę o długości 38,5 m, przy której staną ławki.

Realizacja inwestycji odwleka się jednak w czasie. Do dwóch pierwszych przetargów nie stanęła żadna firma. W ramach trzeciego postępowania wpłynęła jedna oferta od spółki PPU Gospin z Gostynina. Opiewała jednak na kwotę blisko 3 mln zł.

- W budżecie miasta na ten cel zarezerwowane jest 1.639.052,91 zł, dlatego też postępowanie zostało unieważnione - informuje Alina Boczkowska z zespołu współpracy z mediami w ratuszu.

Tym razem firmy mają czas na składanie ofert do 2 maja do godz. 11.30.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE