Reklama

Długi weekend na drogach. Jak minął?

Opublikowano:
Autor:

Długi weekend na drogach. Jak minął? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Świąteczny weekend minął bardzo spokojnie - w Płocku i powiecie płockim na drogach nie doszło do poważniejszych zdarzeń. Odnotowano za to 20 kolizji.

Świąteczny weekend minął bardzo spokojnie - w Płocku i powiecie płockim na drogach nie doszło do poważniejszych zdarzeń. Odnotowano za to 20 kolizji.

Jak informuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, to kolejny długi weekend, który minął spokojnie. - Funkcjonariusze odnotowali łącznie 20 kolizji drogowych, z czego 18 miało miejsce na ulicach Płocka, natomiast dwie na drogach w powiecie - informuje rzecznik prasowy.

Niestety, i tym razem nie zabrakło kierowców jadących na podwójnym gazie - policja zatrzymała siedmiu pijanych kierowców: dwóch w Płocku i pięciu w powiecie. W ciągu całego weekendu do płockiej izby wytrzeźwień trafiło 37 osób.

Weekend minął też w miarę spokojnie pod względem innych zdarzeń. - Policjanci odnotowali trzy kradzieże torebek damskich – do dwóch doszło w płockich lokalach, jedna miała miejsce w autobusie miejskim - podaje Krzysztof Piasek. - Funkcjonariusze przyjęli również zawiadomienie o jednym włamaniu, które miało miejsce w październiku, na terenie posesji w miejscowości Zągoty, gdzie została skradziona drabina, oraz o jednej kradzieży quada, która miała miejsce w dniach 6 – 8.11.2013r. w miejscowości Ludwików.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE