Reklama

Dieta pudełkowa w Karczmie. Rozmowa z dietetyczką

Opublikowano:
Autor:

Dieta pudełkowa w Karczmie. Rozmowa z dietetyczką - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Karczma pod Strzechą istnieje na rynku od 14 lat i od początku działalności wciąż szuka nowych wyzwań, nie zapominając o pełnym zadowoleniu klienta. Przeczytajcie wywiad na temat zdrowego odżywiania z dietetyczką współpracującą z karczmą.

Karczma pod Strzechą istnieje na rynku od 14 lat i od początku działalności wciąż szuka nowych wyzwań, nie zapominając o pełnym zadowoleniu klienta. Przeczytajcie wywiad na temat zdrowego odżywiania z dietetyczką współpracującą z karczmą. 

Jednym z ciekawszych wyzwań, które podjęła lubiana przez płocczan Karczma pod strzechą,  było wprowadzenie do oferty diety pudełkowej 1200 kcal i 1500 kcal. Po roku działalności jest się czym pochwalić. Grono zadowolonych klientów jest coraz większe, a karczma poszerzyła ofertę o dietę bezglutenową oraz dietę 2000 kcal.

Dlaczego dieta pudełkowa z Karczmy pod Strzechą jest tak wyjątkowa? O tym można przeczytać w rozmowie z dietetykiem współpracującym z Karczmą pod Strzechą Panią Justyną Szyszką z Poradni Fit Dietetyk w Płocku, absolwentką dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.Wszystkie nasze diety są zbilansowane przez dietetyka i przygotowywane przez zespół wspaniałych kucharek.

J.W.: Pani Justyno, chcę zacząć naszą rozmowę od wyjaśnienia, czym jest zdrowe odżywianie?

Justyna Szyszka: Zdrowe odżywianie do dostarczanie z pożywieniem organizmowi wszystkich składników niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania. A eliminowanie tych, które mu nie służą, jak np. słodycze czy fast foody.

J.W. Dlaczego warto się odżywiać zdrowo?

J.Sz. Zdrowe odżywianie to przede wszystkim dobre samopoczucie. Stosując zdrowe nawyki żywieniowe, mamy więcej energii do pracy, lepszą koncentrację. Gdy dbamy o odpowiednią ilość płynów, poprawia się wygląd naszej skóry, która staje się jędrna. A przede wszystkim zdrowe odżywianie nie prowadzi do nadwagi czy otyłość, czego skutkami są nadciśnienie, cukrzyca czy podwyższony poziom cholesterolu. Podsumowując, jesteśmy tym, co jemy.

J.W. W dzisiejszych czasach mamy mało czasu na zdrowe odżywianie. Jesteśmy zabiegani : dom, praca, dzieci. Często najszybszym wyjściem jest fast food.

J.Sz. Niestety, ale taka jest prawda. Dlatego dla osób zapracowanych, niemających czasu na przygotowywanie zdrowych posiłków, jedną z propozycji może być dieta pudełkowa z Karczmy pod Strzechą.

J.W. Dlaczego dieta pudełkowa z Karczmy pod Strzechą jest wyjątkowa?

J.Sz. Wszystkie posiłki są zbilansowane i urozmaicone .Zawierają produkty świeże, sezonowe i nieprzetworzone. Każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z tej diety, otrzyma świeżo wyciśnięte soki z owoców. Tutaj nie ma miejsca na gotowe napoje, które są dosładzane. Produkty są dostarczane przez najlepszych dostawców.

J.W. Czy osoby chore również mogą skorzystać tej diety?

J.Sz. Dieta jest bilansowana zgodnie z zasadami żywienia osób zdrowych. W przypadku chorób są oddzielne zalecenia żywieniowe, np. w niedoczynności tarczycy, chorobie refluksowej i innych. Osobom chorym polecam dietę przygotowaną indywidualnie przez wykwalifikowanego dietetyka. Z diety pudełkowej na pewno mogą skorzystać osoby, które mają alergie lub nietolerancje pokarmowe. Jeśli przekażemy tę informację przy zakupie diety, Karczma pod Strzechą gwarantuje eliminację danego produktu i zastąpienie go innym przy zachowaniu omawianych wcześniej standardów diety pudełkowej.

Rozmawiała Joanna Wiśniewska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE