Reklama

Dawid Podsiadło zapowiedział drugi koncert w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Dawid Podsiadło zapowiedział drugi koncert w Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dla tych, którym nie udało się za pierwszym razem kupić biletów na koncert Dawida Podsiadło w Płocku, będzie kolejna szansa. Dziś opublikowano nowe daty koncertów, dodając, że to ostatnia część trasy koncertowej Wielkomiejski Tour. Jednocześnie posypały się żartobliwe komentarze " Dawid- bilety na Twoje koncerty trudniej dostać niż wizę do Ameryki", "Chyba muszę wziąć urlop na piątek, żeby kupić bilet" czy też "Takie to miłe", cytując fragment utworu "Początek" Męskiego Grania z udziałem piosenkarza.

Dla tych, którym nie udało się za pierwszym razem kupić biletów na koncert Dawida Podsiadło w Płocku, będzie kolejna szansa. Dziś opublikowano nowe daty koncertów, dodając, że to ostatnia część trasy koncertowej Wielkomiejski Tour. Jednocześnie posypały się żartobliwe komentarze "Dawid- bilety na Twoje koncerty trudniej dostać niż wizę do Ameryki", "Chyba muszę wziąć urlop na piątek, żeby kupić bilet" czy też "Takie to miłe", cytując fragment utworu "Początek"  Męskiego Grania z udziałem piosenkarza.

Wiele osób było zawiedzionych brakiem biletu na koncert 3 marca, co najwyraźniej zostało dostrzeżone. Dziś mamy dwie dobre nowiny.

[ZT]21175[/ZT]

Pierwsza jest taka, że Dawid Podsiadło dwukrotnie odwiedzi Płock, aby zaśpiewać dla miejscowych fanów.

Druga dotyczy daty koncertu. Nie trzeba będzie czekać, jak to było w przypadku drugiego koncertu Korteza, kiedy bilety rozeszły się w oszałamiającym tempie. Fani, którzy ostatnim razem nie mieli szczęścia, dostaną nawet mały bonus, ponieważ dodatkowy występ odbędzie się dzień wcześniej od tego zapowiedzianego za pierwszym razem. Wokalista wystąpi w sali Państwowej Szkoły Muzycznej 2 i 3 marca. Zdublowano także występy we Włocławku.

A teraz informacje o biletach - te mają trafić do sprzedaży w piątek, 11 stycznia 2019 r. o godzinie 12:00 na stronie: www.goodtaste.pl/dawidpodsiadlo. Życzymy powodzenia.

Fot. Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE