Reklama

Darmowy spektakl dla najmłodszych płocczan

Opublikowano:
Autor:

Darmowy spektakl dla najmłodszych płocczan  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą niedzielę kolejna okazja do spotkania dzieci ze sztuką. Tym razem na deskach Spółdzielczego Domu Kultury zagości przedstawienie "Doktor Nieboli” w wykonaniu aktorów Teatru Piccolo z Łodzi.

W najbliższą niedzielę kolejna okazja do spotkania dzieci ze sztuką.  Tym razem na deskach Spółdzielczego Domu Kultury zagości przedstawienie "Doktor Nieboli” w wykonaniu aktorów Teatru Piccolo z Łodzi.

To już kolejne przedstawienie finansowane przez PKN ORLEN w ramach projektu "ORLEN dla Płocka - dzieciństwo z uśmiechem". Tym razem koncern zaprasza dzieci wraz z rodzicami na zabawną, rozśpiewaną, pełną przygód opowieść o Dobrym Doktorze Nieboli, który nie cofnie się przed niczym i pokona każde zagrożenie, żeby uratować chore zwierzęta. 

- W pełnej niebezpieczeństw i zwrotów akcji podróży do Afryki towarzyszą mu dwie pielęgniarki. Na drodze do celu staje im niebezpieczny i nielubiący zwierząt czarny charakter - Czarny Piotr. Jak skończy się ta podróż? Czy chore hipopotamki zostaną uratowane? Dobry Doktor Nieboli, który rozumie mowę zwierząt spróbuje im pomóc... – czytamy w recenzji do spektaklu łódzkiego teatru.

Dwa przedstawienia odbędą się w niedzielę 17 listopada: o 11.00 i o 14.00. Darmowe wejściówki można odbierać w Spółdzielczym Domu Kultury (ul. Krzywoustego 13) w środę i czwartek od godz. 17.00. Zaproszenia będą wydawane do wyczerpania dziennego limitu. 

Na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa zaproszenia. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE