Reklama

Darmowe przedstawienie dla dzieci. Gdzie odbierać bilety?

Opublikowano:
Autor:

Darmowe przedstawienie dla dzieci. Gdzie odbierać bilety? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Dzieciństwo z uśmiechem" to projekt realizowany przez PKN ORLEN z myślą o najmłodszych mieszkańcach Płocka. Właśnie rusza jego III edycja, a rozpocznie się przedstawieniem "Bałwany chcą odmiany".

"Dzieciństwo z uśmiechem" to projekt realizowany przez PKN ORLEN z myślą o najmłodszych mieszkańcach Płocka. Właśnie rusza jego III edycja, a rozpocznie się przedstawieniem "Bałwany chcą odmiany". 

W nadchodzącej edycji "Dzieciństwa z uśmiechem" wystawionych zostanie dziewięć przedstawień. Pierwsze z nich "Bałwany chcą odmiany" już w najbliższą niedzielę 24 lutego o 11:00 i 14:00. Osoby zainteresowane udziałem dzieci w spektaklu mogą odebrać bezpłatne wejściówek w Spółdzielczym Domu Kultury  przy ul. B. Krzywoustego 3 w środę i czwartek (20 i 21 lutego). Godziny dystrybucji biletów dostosowane zostały do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Zaproszenia wydawane będą od godziny 17:00 do wyczerpania dziennego limitu biletów. Z jednego zaproszenia może skorzystać jeden opiekun z dzieckiem. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa zaproszenia. 

„Bałwany chcą odmiany" to zabawna opowieść o trzech śniegowych bałwanach, które nie mogą już znieść zimna i mrozu, dlatego pragną odmienić swój los. Bałwany, które chcą się ogrzać? Czemu nie!  Z pomocą przychodzi im Bury Kot, wymyślając różne "rozgrzewające" zabawy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE