Reklama

Dacie radę złapać rybkę na fotkę? Jeśli tak, to akwaria czekają

Opublikowano:
Autor:

Dacie radę złapać rybkę na fotkę? Jeśli tak, to akwaria czekają - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wystarczy nacisnąć, aby zrobić zdjęcie, niby co w tym trudnego? Są tacy, którzy właśnie tak uważają. A jednak rybka może w każdej chwili uciec nam z kadru. Jeśli ktoś ma ochotę na małą rywalizację, płockie zoo zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym.

Wystarczy nacisnąć, aby zrobić zdjęcie, niby co w tym trudnego? Są tacy, którzy właśnie tak uważają. A jednak rybka może w każdej chwili uciec nam z kadru. Jeśli ktoś ma ochotę na małą rywalizację, płockie zoo zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym.

Modelami w konkursie „Złap rybkę na fotkę” będą oczywiście mieszkańcy płockich akwariów, na które czekaliśmy sporo czasu. Z tej radości, kiedy w grudniu wreszcie można było zejść na dół i podziwiać wodne stworzenia, wiele osób ma już całkiem pokaźną kolekcję ich fotografii. Płockie zoo zapowiedziało, że będzie o co powalczyć w najnowszym konkursie. Dla dzieci przygotowano kompletny zestaw akwarystyczny (akwarium na 70 litrów, szafkę, oświetlenie, grzałkę, system filtracyjny, zapas pokarmów i preparatów dla ryb) i roczne zaproszenie o zoo, natomiast dorośli mogą wygrać rower miejski wraz z rocznym zaproszeniem do płockiego ogrodu zoologicznego. Będą też wyróżnienia (dzieci mogą załapać się na zaproszenia do zoo i do parku linowego, z kolei dorośli na bony na usługi w serwisie samochodowym o wartości 250 zł każdy czy też zaproszenia do zoo).

Mamy w konkursie dwie kategorie, I- dorośli i II – dzieci. Każdy z uczestników może przekazać nie więcej niż osiem odbitek w formacie 20 cm na 30 cm (do wywołanych zdjęć należy dołączyć zapis cyfrowy na płycie CD). Oczywiście wszystko opisujemy jak należy, wpisując imię i nazwisko autora (w przypadku dzieci nie zapomnijmy dopisać wieku uczestnika). Prace wysyłamy pocztą (adres: Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku, 09-402 Płock, ul. Norbertańska 2) lub dostarczamy osobiście. Czasu mamy co niemiara, bo aż do 1 września, natomiast 9 września będzie wręczenie nagród.

Regulamin konkursu znajdziemy na stronie zoo, informacje są udzielane telefonicznie (24 366 05 18) lub za pomocą poczty elektronicznej ([email protected]).

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE