Reklama

Czytelnik pyta: dlaczego na tym odcinku nie ma latarni?

Opublikowano:
Autor:

Czytelnik pyta: dlaczego na tym odcinku nie ma latarni? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nasz czytelnik zaobserwował, że na kilkuset metrowym odcinku nowo wybudowanej drogi brakuje oświetlenia. - A przecież tam jest chodnik i ścieżka rowerowa - zastanawiał się.

Nasz czytelnik zaobserwował, że na kilkuset metrowym odcinku nowo wybudowanej drogi brakuje oświetlenia. - A przecież tam jest chodnik i ścieżka rowerowa - zastanawiał się. 

Mowa o fragmencie ul. Bielskiej, który niedawno był remontowany. Rzeczywiście, na wysokości ronda z ul. Wiadukt brakuje latarni. 

- Nie zostały tam do tej pory zamontowane latarnie uliczne zarówno przy jezdni jak i przy ścieżce rowerowej na odcinku ok 200 m - zaniepokoił się czytelnik.- Piszę o tym, bo z tego co się orientuję, prace drogowe zostały tam zakończone.

Z pytaniami zwróciliśmy się do urzędu miasta. Okazało się, że to celowe działanie, a oświetlenie uliczne niebawem pojawi się i na tym odcinku. 

- Latarnie uliczne zostaną zamontowane po uzyskaniu formalnej zgody Urzędu Lotnictwa Cywilnego - wyjaśnił nam Konrad Kozłowski z zespołu prasowego ratusza. - Jest to spowodowane bezpośrednim sąsiedztwem lotniska Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej. 

Latarnie powinny zostać zamontowane na przełomie czerwca i lipca.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE