Reklama

Czytelniczka: Zróbcie coś z tym placem, bo mamy problem

Opublikowano:
Autor:

Czytelniczka: Zróbcie coś z tym placem, bo mamy problem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Każde miasto powinno szczególnie dbać o miejsca, które pokazujemy przyjezdnym. Jedne miasta mają ich więcej niż inne, ale Płock nie ma na co narzekać. Jednym z nich jest z pewnością Plac Książęcy, na którym stoi pomnik Bolesława Krzywoustego. Nasza czytelniczka zwróciła jednak uwagę, że nie jest zbyt funkcjonalny.

Każde miasto powinno szczególnie dbać o miejsca, które pokazujemy przyjezdnym. Jedne miasta mają ich więcej niż inne, ale Płock nie ma na co narzekać. Jednym z nich jest z pewnością Plac Książęcy, na którym stoi pomnik Bolesława Krzywoustego. Nasza czytelniczka zwróciła jednak uwagę, że nie jest zbyt funkcjonalny. 

Pani Magdalena poskarżyła się na nawierzchnię placu.

Bardzo prosiłabym o zajęcie się przez państwa redakcję sprawą nawierzchni na Placu Książęcym. Obecnie jest to drobny żwir zmieszany z piaskiem, który po każdym deszczu zamienia się w błoto. Młodzi ludzie z wózkami i dziećmi, a także osoby starsze mają problem z poruszaniem się po takiej nawierzchni po opadach - napisała.

Rzeczywiście, wokół pomnika króla trudno szukać twardej nawierzchni. Z pytaniami o możliwości utwardzenia tego miejsca i wykorzystania na nim bruku odkrytego na Kolegialnej zwróciliśmy się do Ratusza.

- Plac Książęcy jest zakończony. Taki był projekt, został wykonany i nie ma planu brukowania tego obszaru. Zresztą nie docierają do nas takie sygnały, nie było żadnej interwencji mieszkańców -wyjaśnił Konrad Kozłowski z biura prasowego urzędu miasta. - Zagospodarowanie Placu Książęcego jest wykonane i ma względem nie ma żadnych dalszych planów- dodał.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE