Reklama

Czytelniczka: Pracownik parku zabrania matkom korzystać z toalety

Opublikowano:
Autor:

Czytelniczka: Pracownik parku zabrania matkom korzystać z toalety - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Napisała do nas zbulwersowana czytelniczka. Według jej relacji, kiedy była na spacerze ze swoim dzieckiem, pracownicy obsługi Parku Północnego de facto nie pozwolili skorzystać jej z publicznej toalety.

Napisała do nas zbulwersowana czytelniczka. Według jej relacji, kiedy była na spacerze ze swoim dzieckiem, pracownicy obsługi Parku Północnego de facto nie pozwolili skorzystać jej z publicznej toalety.

Do nieprzyjemnego incydentu miało dojść w niedawno oddanych do użytku toaletach w Parku Północnym. Jak twierdzi nasza czytelniczka, pracownik obsługi zabrania korzystania z toalety kobietom z wózkiem. Powód? Potencjalne zdewastowanie pomieszczenia. 

- Nakazuje zostawić wózek z niemowlakiem na zewnątrz, mówiąc, że go popilnuje, na co oczywiście żadna matka się nie zgodzi - relacjonuje kobieta. Pozwala łaskawie przewinąć dziecko w toalecie dla niepełnosprawnych, ale zabrania skorzystania matce.

Ze sprawą zwróciliśmy się do Urzędu Miasta. Ratusz przyznaje, że doszło do takiego incydentu.

- Było to zdarzenie incydentalne, które mogło wynikać z nieporozumienia - potwierdził Konrad Kozłowski z zespołu prasowego Urzędu Miasta. - Pracownicy obsługi Parku Północnego zostali pouczeni o zasadach korzystania z toalet przez matki z dziećmi i z wózkami. Toaleta dla osób niepełnosprawnych jest przystosowana do korzystania przez rodziców z małymi dziećmi, posiada specjalny przewijak. Obsługa Parku Północnego dołoży wszelkich starań, aby podobne zdarzenie nie miało miejsca w przyszłości. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy do Parku Północnego - wyjaśnił.

[ZT]14499[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE