Reklama

Czym jest program mMedica i jakie daje korzyści?

Opublikowano:
Autor:

Czym jest program mMedica i jakie daje korzyści? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Współcześni lekarze mają bardzo wiele obowiązków na głowie i w dodatku wiele z nich nie dotyczy bezpośrednio leczenia pacjentów. Niestety biurokracja w naszym kraju jest na tak wysokim poziomie, że specjaliści musieli dotąd poświęcać wiele godzin na pilnowanie terminów kolejnych wizyt swoich pacjentów oraz dokumentacji medycznych. Jednak to już przeszłość. Na szczęście pojawiło się pewne rozwiązanie, które skutecznie zdjęło wiele obowiązków z barków lekarzy. Mowa tutaj oczywiście o programie mMedica, umożliwiającym rejestrację pacjentów przy pomocy Internetu.

Współcześni lekarze mają bardzo wiele obowiązków na głowie i w dodatku wiele z nich nie dotyczy bezpośrednio leczenia pacjentów. Niestety biurokracja w naszym kraju jest na tak wysokim poziomie, że specjaliści musieli dotąd poświęcać wiele godzin na pilnowanie terminów kolejnych wizyt swoich pacjentów oraz dokumentacji medycznych. Jednak to już przeszłość. Na szczęście pojawiło się pewne rozwiązanie, które skutecznie zdjęło wiele obowiązków z barków lekarzy. Mowa tutaj oczywiście o programie mMedica, umożliwiającym rejestrację pacjentów przy pomocy Internetu.

Na czym polega rejestracja pacjentów online?

Główną ideą przeniesienia rejestracji pacjentów do sieci jest zaoszczędzenie czasu. I tutaj należy podkreślić fakt, że dotyczy to zarówno pacjentów, jak i właśnie przychodni, a w tym właśnie lekarzy. Już samo to, że zyskują na tym obie stronie, sprawia, że warto przyjrzeć się bliżej działaniu oprogramowania mMedica. W dodatku przychodnie lub też sami lekarze nie muszą tworzyć dokumentacji medycznej, gdyż program robi to za nich. Kolejne szczegóły na temat możliwości, jakie daje wprowadzenie rejestracji elektronicznej w gabinetach, można uzyskać na stronie internetowej http://e-rejestracja24.com.pl/mmedica/.

Oto dlaczego warto stawiać na program do rejestracji pacjentów w przychodni:

łatwiejsze zarządzanie czasem lekarzy oraz całego gabinetu, czy nawet przychodni,
zmniejszenie biurokracji,
sprawniejsza rejestracja,
krótsze kolejki do rejestracji lub ich brak,
możliwość szybkiego wyszukania niezbędnych leków oraz wystawienia recepty przez lekarzy,
tworzenie oraz zarządzanie bazą danych,
skuteczne rozliczania się z NFZ.

Dostępność na wielu różnych urządzeniach

Warto zaznaczyć również fakt, że programowanie do rejestracji online doskonale działa na różnego typu urządzeniach. Dlatego też bez problemu lekarz może sprawdzić listę umówionych pacjentów na swoim smartfonie lub też pacjent zarejestrować się do specjalisty przy wykorzystaniu tabletu, telefonu czy komputera. To duża zaleta, oszczędność czasu i jeszcze większa swoboda dla każdej ze stron.

Czerp korzyści ze sprawdzonego hostingu

Aby oprogramowanie mMedica mogło sprawnie działać, konieczne jest posiadanie wysokiej jakości hostingu, inaczej nazywanego serwerem. To właśnie na serwerze znajdują się wszystkie informacje, w tym dane pacjentów, terminarze itd. Zatem to oczywiste, jak istotne jest zadbanie, aby hosting był jak najlepiej zabezpieczony i nie ulegał awarii. Na szczęście firma Asseco zadbało tę kwestię i przychodnie nie muszą już martwić, że pojawią się jakiekolwiek nieprawidłowości w trakcie użytkowania oprogramowania. Dodatkową ochroną jest możliwość wdrożenia certyfikatu SSL, chroniącego wszystkie dane w obrębie programu.

Nic w tym dziwnego, że według danych oprogramowanie aż w 99,5% jest niezawodne. To doskonały wynik, który przekonuje kolejne przychodnie do tego, że warto stawiać na te innowacyjne rozwiązanie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE