Reklama

Czy zdalne nauczanie wróci? Decyzja ma być jeszcze dziś

Opublikowano:
Autor:

Czy zdalne nauczanie wróci? Decyzja ma być jeszcze dziś  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko dziś, jednego dnia, kolejne zakażenia pojawiły się w Małachowiance, III LO oraz Miejskich Przedszkolach 5 i 6. Kolejni uczniowie i nauczyciele trafiają na kwarantannę, a to wprowadza kompletny chaos edukacji. Niewykluczone, że zdalna nauka zostanie wprowadzona w szkołach podstawowych. 

Tylko dziś, jednego dnia, kolejne zakażenia pojawiły się w Małachowiance, III LO oraz Miejskich Przedszkolach 5 i 6. Kolejni uczniowie i nauczyciele trafiają na kwarantannę, a to wprowadza kompletny chaos edukacji. Niewykluczone, że zdalna nauka zostanie wprowadzona w szkołach podstawowych. 

Coraz trudniej dziś chyba znaleźć ucznia, który nie był lub nie zna kogoś, kto był w kwarantannie. Izolacja nauczycieli oznacza z kolei oznacza trudność w pospinaniu planu lekcji, a dla mniejszych placówek kompletny paraliż. 

Eksperci wskazują, że szkoły są jednym z większych źródeł transmisji wirusa. Niewykluczone, że rząd przynajmniej częściowo wróci do obostrzeń z poprzedniego roku szkolnego. 

— Kancelaria Premiera (@PremierRP) October 21, 2020 Jak informuje RMF FM, rząd rozpatruje dwa scenariusze. W pierwszym nauką zdalną zostaną objęci są uczniowie klas 7-8, a w drugim nawet uczniowie klas 5-6. Póki co mają nie być rozpatrywane warianty zdalnej nauki dla młodszych dzieci. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE