Reklama

Czy powstanie dodatkowy oddział przedszkolny?

Opublikowano:
Autor:

Czy powstanie dodatkowy oddział przedszkolny? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niektóre dzieci nie dostały się do przedszkoli zlokalizowanych blisko domu. Dla rodzica to duże utrudnienie, gdy rano musi rozwieźć swoje pociechy do różnych placówek i zdążyć do pracy. Czy jest szansa na dodatkowe oddziały?

Niektóre dzieci nie dostały się do przedszkoli zlokalizowanych blisko domu. Dla rodzica to duże utrudnienie, gdy rano musi rozwieźć swoje pociechy do różnych placówek i zdążyć do pracy. Czy jest szansa na dodatkowe oddziały?

Z takim postulatem, podczas spotkania mieszkańców z prezydentem Płocka, zwróciła się jedna z mam. Chodziło dokładnie o nowy oddział dla dzieci 3-letnich w Miejskim Przedszkolu nr 17. 

- Doskonale to rozumiem - zapewnił Andrzej Nowakowski. - Mając czworo dzieci był taki czas, że zawoziłem jedno do żłobka, drugie do przedszkola, a trzecie i czwarte do szkoły [...] Jeśli będzie taki wniosek odpowiedniej liczby mieszkańców, to w tym momencie dodatkowy oddział otworzymy, ale w Szkole Podstawowej nr 3, bo w samej "17-tce" on się nie zmieści. Tam jest maksymalnie pięć oddziałów.  

Przypomnijmy, że postępowanie uzupełniające do miejskich przedszkoli prowadzonych przez miasto Płock na rok szkolny 2018/2019 rozpoczęło się  17 maja o godz. 9.00. i będzie trwać do dzisiaj do godz. 15.00.

- Składanie wydrukowanych i podpisanych wniosków wraz z załącznikami (oświadczeniami i dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów) odbywa się bezpośrednio u dyrektorów przedszkoli dysponujących wolnymi miejscami - wyjaśnia Małgorzata Palusińska z Zespołu Współpracy z Mediami UMP.

Wolnymi miejscami dysponuje jeszcze dziewięć placówek. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE