Reklama

Czujnik powietrza już jest! Na siedzibie Portalu Płock

Opublikowano:
Autor:

Czujnik powietrza już jest! Na siedzibie Portalu Płock - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czujnik, który płocczanie wygrali w akcji "Wiem czym oddycham" przygotowaną przez jedną z firm ubezpieczeniowych jest już przy siedzibie Portalu Płock na ul. Górnej.

Czujnik, który płocczanie wygrali w akcji "Wiem czym oddycham" przygotowaną przez jedną z  firm ubezpieczeniowych jest już przy siedzibie Portalu Płock na ul. Górnej.  

Dzięki mobilizacji mieszkańców Płocka do naszego miasta trafił jeden ze 100 czujników, monitorujących jakość powietrza. Urządzenia w ramach akcji "Wiem czym oddycham" ufundowała firma ubezpieczeniowa Aviva, a płocczanie oddali w tym celu 398 głosów, dzięki czemu nasze miasto zajęło 38. miejsce w rankingu. Płock do konkursu zgłosił płocki fotograf Arkadiusz Gmurczyk, zaproponował lokalizację urządzenia na osiedlu Górna.

Czujnik Airly umożliwia zbieranie, przetwarzanie i interpretowanie danych w czasie rzeczywistym. W oparciu o te informacje, na mapie online oznaczane są m.in. informacje o jakości powietrza w miejscu czujnika.

Czujnik jest już przy siedzibie Portalu Płock, natomiast jakość powietrza Czytelnicy mogą sprawdzić w każdym momencie na stronie głównej Portalu Płock. 

[ZT]17780[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE