Reklama

Czują się nie tylko piękne, ale i bezpieczne

Opublikowano:
Autor:

Czują się nie tylko piękne, ale i bezpieczne - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tym razem na zajęciach w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Płocku uczestniczki kursu samoobrony "Piękna i bezpieczna" mogły nauczyć się skutecznej obrony przeciw agresorom, którzy atakują i szantażują z użyciem niebezpiecznych narzędzi, takich jak nóż, pałka czy broń krótka, próbując obrabować swoja ofiarę.

Tym razem na zajęciach w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Płocku uczestniczki kursu samoobrony "Piękna i bezpieczna" mogły nauczyć się skutecznej obrony przeciw agresorom, którzy atakują i szantażują z użyciem niebezpiecznych narzędzi, takich jak nóż, pałka czy broń krótka, próbując obrabować swoją ofiarę.

70 uczestniczek kursu samoobrony pokazało we wtorek, na pierwszych zajęciach w Orlen Arenie, że podjęło wyzwanie. Są w różnym wieku i w różnej kondycji fizycznej, ale wszystkie dają radę!

Z relacji naocznego światka wiemy, że "był wycisk, ale kursantki nikt nie zmuszał do wykonywania ćwiczeń". Poza treningiem były też omawiane scenki sytuacyjne, jak postępować i jak zachowywać się w sytuacjach zagrożenia. Jednym słowem, zajęcia miały na celu nie tylko naukę technik samoobrony, ale także podniesienie samooceny i zwiększenia pewności siebie.

Jak się okazuje, opracowanie sytuacji zagrożenia, nauczenie się reakcji obronnej - może wcale nie być tak czasochłonne, jak się wydaje i być może uratować w przyszłości zdrowie, a nawet życie. Nigdy przecież nie wiadomo, co się wydarzy...

Po więcej informacji zapraszamy na stronę MOSiR i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z treningu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE