Reklama

Czterolatek błąkał się w nocy po Płocku

Opublikowano:
Autor:

Czterolatek błąkał się w nocy po Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości O czteroletnim chłopcu pozostawionym bez opieki, oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Płocku został poinformowany wczoraj około godz. 23 przez sąsiadkę malca. Chłopiec był wychłodzony i zaniedbany.

O czteroletnim chłopcu pozostawionym bez opieki, oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Płocku został poinformowany wczoraj około godz. 23 przez sąsiadkę malca. Chłopiec był wychłodzony i zaniedbany.
 
Policjanci na miejscu wezwali do dziecka karetkę pogotowia, która zabrała dziecko do szpitala. Tam okazało się, że chłopiec jednak nie wymaga hospitalizacji, więc został przewieziony do Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Płocku.

Funkcjonariusze ustalili, że matką chłopca może być 23 letnia mieszkanka Płocka. W mieszkaniu, w którym chłopiec mieszka, było nikogo, drzwi otwarte, wewnątrz panował bałagan, widoczne były też ślady po libacji alkoholowej.

Dziś, we wtorek, policjanci zatrzymali matkę chłopca, 23 letnią płocczankę. Kobieta była w stanie nietrzeźwym, badanie wykazało 1 promil alkoholu. - Oświadczyła, że dziecko wczoraj przekazała pod opiekę swojemu trzeźwemu bratu – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Funkcjonariusze zatrzymali  brata, któremu zostanie przedstawiony zarzut narażenia dziecka  na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Matka dziecka też została zatrzymana, gdyż ... jest poszukiwana, czeka ją kara pozbawienia wolności za niezapłacone grzywny. O sytuacji dziecka został powiadomiony Sąd Rejonowy w Płocku - Wydział Rodzinny i Nieletnich.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE