Reklama

Czekają na tysiąc osób. Już ruszyły zapisy

Opublikowano:
Autor:

Czekają na tysiąc osób. Już ruszyły zapisy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny Półmaraton Dwóch Mostów odbędzie się 13 września, więc jest jeszcze mnóstwo czasu na przygotowania. Organizatorzy chcą, aby po trasie pobiegło tysiąc osób. Wszyscy chętni mogą już się zapisywać od 23 marca.

Kolejny Półmaraton Dwóch Mostów odbędzie się 13 września, więc jest jeszcze mnóstwo czasu na przygotowania. Organizatorzy chcą, aby po trasie pobiegło tysiąc osób. Wszyscy chętni mogą już się zapisywać od 23 marca.

Będzie to czwarty taki rozbiegany maraton, który z roku na rok cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród płocczan. Podobnie, jak przez rokiem, licząca około 22 kilometrów trasa rozpocznie się i zakończy w niedzielne przedpołudnie na Starym Rynku. Po drodze uczestnicy przebiegną po dwóch płockich mostach i ulicach: Mostowej, Norbertańskiej i Grabówce. Za zajęcie pierwszego miejsca można zgarnąć nagrodę pieniężną w wysokości 2 tys. zł.

Aby wystartować trzeba będzie wypełnić formularz rejestracyjny (do pobrania ze strony ) do 11 września do godziny 12.00 oraz wpłacić opłatę startową. Do końca lipca wynosi 40 zł., później ma wzrosnąć (od sierpnia zapłacimy 80 zł, natomiast 12 i 13 września już 100 zł). Trzeba także mieć skończone 18 lat (w przypadku skończonych 16 lat start jest możliwy tylko przy podpisaniu oświadczenia przez rodzica lub opiekuna prawnego).

Organizatorami 4. Półmaratonu Dwóch Mostów jest Urząd Miasta Płocka, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Miejski Zespół Obiektów Sportowych oraz Centrum Widowiskowo-Sportowe.

Zobaczcie galerię z poprzedniego maratonu:

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE