Reklama

Czekają na filmy. Mogą być nawet z komórki

Opublikowano:
Autor:

Czekają na filmy. Mogą być nawet z komórki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku płocka Komunikacja Miejska obchodzi 55. urodziny. Z tej okazji ogłosiła konkurs, w którym można zabawić się w filmowca. Wystarczy wyobraźnia i komórka.

W tym roku płocka Komunikacja Miejska obchodzi 55. urodziny. Z tej okazji ogłosiła konkurs, w którym można zabawić się w filmowca. Wystarczy wyobraźnia i komórka.

Tu nie potrzeba studiów na wydziale reżyserskim. Liczy się dobry pomysł na uchwycenie zmian zmierzających ku coraz bardziej nowoczesnemu sposobowi podróżowania, które zaszły w Komunikacji Miejskiej od momentu jej powstania. Równie dobrze może być to krótki materiał dokumentalny, fabularny, reklama, relacja niczym z telewizji czy nawet film animowany. Trzeba puścić wodze fantazji i stworzyć taki scenariusz, który nie okaże się szablonowy, i zrobić użytek z telefonu komórkowego lub kamery (tu pełna dowolność w wyborze urządzenia i techniki).

W Komunikacji Miejskiej czekają na twórczość z punktu widzenia pasażerów. Trzeba jednak pamiętać, aby się zbytnio nie zapędzić i nie nakręcić epopei. Każdy film powinien trwać nie dłużej niż od pięciu do dziesięciu minut. W razie wyzwolenia inwencji twórczej, która wystarczyłaby na nakręcenie większej ilości filmów, istnieje również i taka możliwość. Trzeba jedynie pamiętać o tym, aby dostarczyć każdy oddzielnie.

Zgłoszenie konkursowe wraz z regulaminem jest do pobrania na stronie organizatora, czyli Komunikacji Miejskiej. Można wysyłać je od piątku, 15 maja do 10 czerwca tego roku. Nagrane filmy dostarczamy w na nośniku cyfrowym: płycie DVD lub pendrivie (w zamkniętej kopercie) osobiście lub wysyłamy pocztą elektroniczną na adres [email protected] Istnieje również możliwość dostarczenia droga pocztową na adres: Komunikacja Miejska Płock, ul. Przemysłowa 17, 09-400 Płock.

O tym, kto zwycięży, zadecyduje ilość punktów przyznawanych przez trzyosobową komisję, w której zasiądą przedstawiciele organizatora. Nagroda główna to 1 tys. zł, za wyróżnienia będą przyznawane gadżety filmowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE