Reklama

Cycochy kokochy, czyli nowe fit burgery

Opublikowano:
Autor:

Cycochy kokochy, czyli nowe fit burgery - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kurczę Blade i Cycochy Kokochy - to dwa burgery - dla pań i dla panów, które dołączyły do menu w Grand Burgerze przy Królewieckiej. Są to fit burgery, czyli kanapki dla tych, którzy dbają o linię albo o bicepsy. W ich przygotowaniu pomagał nieoceniony Trener Daniel z siłowni Pure Jatomi.

Kurczę Blade i Cycochy Kokochy - to dwa burgery - dla pań i dla panów, które dołączyły do menu w Grand Burgerze przy Królewieckiej. Są to fit burgery, czyli kanapki dla tych, którzy dbają o linię albo o bicepsy. W ich przygotowaniu pomagał nieoceniony Trener Daniel z siłowni Pure Jatomi.

Wydawałoby się, że po wyjątkowych nazwach jak Szpetna Hela czy Miecia na Hawajach i nietypowym wystroju nic już nas nie może zaskoczyć, jeśli chodzi o płocką burgerownię przy ulicy Królewieckiej. A jednak!  - Z przyjemnością  oznajmiamy, że podboje Grand Burger nadal trwają - śmieje się Małgorzata Krajęta-Szagun, właścicielka restauracji. - Otóż do osławionego i  polubionego już przez wielu klientów menu „Awantura na 9 fajerek” dołączyły dwie megagwiazdy: Cycochy Kokochy i Kurczę Blade.

Skąd pomysł na nowe kanapki? - W obecnych czasach ludzie bardzo dbają o swoją dobrą kondycję oraz fit  sylwetkę, ale jednocześnie najczęściej odwiedzanymi restauracjami są bary typu fast food , czyli kebaby , tortille, pizzerie itp... Życie przebiega w  takim pędzie, że brakuje czasu, by przygotować odpowiednio zbilansowane  posiłki. Stołujemy się zatem w takich właśnie miejscach. Znam to zresztą z  autopsji - przyznaje szefowa lokalu.

A tymczasem jak wszystkim wiadomo właściwa dieta powinna składać się z pięciu odpowiednio dobranych zarówno pod względem kaloryczności, jak również  wartości odżywczych posiłków.

- Wielokrotnie podejmowaliśmy dyskusje z trenerem osobistym Panem Danielem, jaki powinien być fit burger, by spełniał wszystkie walory zdrowego odżywiania. Tak też powstały nasze dwie Megagwiazdy .

Nowe burgery są  przeznaczone dla osób, które chcą zbudować masę mięśniową (ze względu na  bogactwo białka),jak również dla tych, dla których istotna jest sylwetka fit (ze względu na niską kaloryczność ).

Przed premierą Trener Daniel jako ekspert w tej  dziedzinie, który nie tylko pomaga w rozwoju masy mięśniowej i utrzymaniu zdrowej sylwetki w siłowni Pure Jatomi w galerii Mosty, ale sam - żywo zainteresowany zdrowym i odpowiednim do potrzeb odżywianiem - lubi eksperymentować w kuchni, udzielił kucharzom restauracji ważnych i istotnych wskazówek .  - Trzymamy się tych wytycznych, dlatego też z czystym sumieniem możemy zapewnić, że nasze burgery są w  100% dietetyczne , pełnowartościowe i bogate w składniki odżywcze,  a równocześnie można najadać się nimi do syta - zapewnia właścicielka.

W rozszerzonej ofercie burgerowni znalazły się dwa fit burgery: CYCOCHY KOKOCHY, który ze względu na wagę (200 g soczystego grillowanego kurczaka) przeznaczony jest dla mężczyzn oraz KURCZĘ BLADE (100 g soczystego grillowanego kurczaka) - dla Pań. Każdy z  nich serwowany jest w specjalnie wypiekanej pełnoziarnistej, żytniej bułce, posypane kiełkami, z dodatkiem świeżutkich warzyw i pokropiony sosem  jogurtowym light.

Codziennie od 10.00 do 22.00 wpadnajcie na Szpetną Helę, „Wymyśl se sam” albo na nowe fit burgery!

Fot. Grand Burger

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE