Reklama

Reklama

Covid atakuje firmy. Pomoc dla małych przedsiębiorców

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Pixabay

Covid atakuje firmy. Pomoc dla małych przedsiębiorców - Zdjęcie główne

foto Fot. Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Liczne ograniczenia sprawiły, że prowadzenie biznesu stało się bardzo trudnym wyzwaniem, a wiele firm po prostu nie jest w stanie utrzymać się na rynku. Jak im pomóc? Miejski Urząd Pracy w Płocku ogłosił dziś nabór wniosków o udzielenie jednorazowo dotacji na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

Reklama

To oferta dla mikro i małych przedsiębiorców ze środków Funduszu Pracy w celu przeciwdziałania negatywnym skutkom COVID -19. Nabór potrwa do końca stycznia 2021 r. 

- O dotację mogą starać się mikroprzedsiębiorcy i mali przedsiębiorcy, którzy na dzień 30 września br. prowadzili działalność gospodarczą w zakresie działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń w ramach lecznictwa uzdrowiskowego lub realizowanej w trybie stacjonarnym rehabilitacji leczniczej i których przychód z tej działalności w rozumieniu przepisów podatkowych uzyskany w październiku albo listopadzie 2020 r. był niższy co najmniej o 40% w stosunku do przychodu uzyskanego odpowiednio w październiku albo listopadzie 2019 r. - wyliczają w MUP.

Dotacja może wynieść do 5.000 zł. Wniosek należy składać wyłącznie w formie elektronicznej poprzez platformę Praca.gov.pl po uruchomieniu przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii wniosków oraz załączników w postaci elektronicznej. Wypełnione wnioski należy opatrzyć kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym.

Szczegółowe  informacje: tel. 24 367 18 11/66 w godz. od 8.00 do 15.00.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy