Reklama

Co z porodami rodzinnymi w szpitalu św. Trójcy?

Opublikowano:
Autor:

Co z porodami rodzinnymi w szpitalu św. Trójcy?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wojewódzki Szpital Zespolony zezwolił na wznowienie porodów rodzinnych w ścisłym rygorze sanitarnym, ale w szpitalu św. Trójcy sytuacja jest inna.

Wojewódzki Szpital Zespolony zezwolił na wznowienie porodów rodzinnych w ścisłym rygorze sanitarnym, ale w szpitalu św. Trójcy sytuacja jest inna. 

Płocczanki, których termin porodu zbliża się z każdym dniem, dopytują o powrót do porodów rodzinnych. Szpital na Winiarach już zezwolił na powrót, ale w szpitalu miejskim partnerzy kobiet nadal nie zostaną wpuszczeni. 

Decyzja dotycząca wznowienia porodów rodzinnych należy każdorazowo do kierownika podmiotu udzielającego świadczeń zdrowotnych, w tym konkretnym przypadku do Dyrektora ds. Lecznictwa Szpitala Świętej Trójcy. Jest to niezwykle odpowiedzialna decyzja, do podjęcia której należy się starannie przygotować. Ze względu na sytuację epidemiologiczną porody rodzinne w Szpitalu Świętej Trójcy nadal pozostają zawieszone do odwołania. Prowadzimy działania zmierzające do ich przywrócenia w przyszłości, tj. wtedy, kiedy będzie możliwe zapewnienie pełnego bezpieczeństwa rodzącym Pacjentkom i ich dzieciom - mówi Paweł Sobieski, dyrektor ds. lecznictwa. 

[ZT]26260[/ZT] 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE