Reklama

Co z płocką starówką? Macie pomysły?

Opublikowano:
Autor:

Co z płocką starówką? Macie pomysły? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy poniedziałek w Książnicy Płockiej będzie można porozmawiać o rewitalizacji starej części Płocka i planach na przyszłość.

W najbliższy poniedziałek w Książnicy Płockiej będzie można porozmawiać o rewitalizacji starej części Płocka i planach na przyszłość.

Jak zapowiada Ratusz, w poniedziałek 22 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie poświęcone aktualizacji Lokalnego Programu Rewitalizacji. Zebrani postarają się postawić diagnozę  społeczno-gospodarczą oraz przestrzenną Płocka, a także ustalić granice obszarów, które miałyby zostać poddane rewitalizacji w najbliższych latach. Jednocześnie ogłoszony zostanie nabór projektów do ujęcia w Programie Rewitalizacji.

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w poniedziałek 22 czerwca 2015 r. o godz. 17.30 w Książnicy Płockiej przy ul. Kościuszki 6. Wstęp jest wolny. Szczegółowe informacje na temat spotkania można uzyskać od pracowników Referatu Rewitalizacji i Estetyzacji Miasta – pokój C-314, wejście od ul. Zduńskiej, tel. 367 14 53, e-mail: [email protected]

Fot. Marek Konarski

Więcej zdjęć w naszej galerii:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE