Reklama

Co roku była wielka rywalizacja, dobra zabawa i koncert. W tym będzie inaczej

Opublikowano:
Autor:

Co roku była wielka rywalizacja, dobra zabawa i koncert. W tym będzie inaczej  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Golec uOrkiestra, CC Catch, T. Love, Bonnie Tyler - to tylko niektóre gwiazdy, które w ostatnich latach występowały w Płocku z okazji Dni Chemika. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa w tym roku impreza została odwołana.

Golec uOrkiestra, CC Catch, T. Love, Bonnie Tyler - to tylko niektóre gwiazdy, które w ostatnich latach występowały w Płocku z okazji Dni Chemika. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa w tym roku impreza została odwołana. 

Dni Chemika to jedna z ostatnich imprez, której organizatorzy nie poinformowali o odwołaniu. Niestety, koronawirus pokrzyżował i te plany. Rżąc do prawda pozwolił póki co na organizację imprez do 150 osób, ale dla Dni Chemika to zdecydowanie za mało. 

- Złagodzenie obostrzeń w postaci wprowadzenia możliwości odbywania się imprez do 150 osób to przyzwolenie dla organizacji małych uroczystości. W dalszym ciągu nie jest możliwa organizacja imprez masowych. A taką właśnie imprezą jest „Dzień Chemika” w którym w zawodach sportowych dla amatorów (ORLEN Olimpiada), piknikach czy koncertach uczestniczy średnio ok 20 – 30 tys. osób - odpowiedziało na pytanie o organizację imprezy biuro prasowe ORLENU.

Dni Chemika 2020 w tradycyjnej formie zostały odwołane. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE