Reklama

Co od marszałka, posłów, prezydenta Płocka na licytacji WOŚP?

Opublikowano:
Autor:

Co od marszałka, posłów, prezydenta Płocka na licytacji WOŚP? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kto chce zrobić kurs do licencji pilota turystycznego, wejść na zaplecze akwariów w zoo lub dostać duży poster z autografami aktorek z filmu ?Kochaj?? Wśród propozycji także kolacja z politykiem i zaproszenie do Warszawy do budynku, który kojarzy każdy. Od kogo i co znajdziemy na licytacjach związanych z 25. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Kto chce zrobić kurs do licencji pilota turystycznego, wejść na zaplecze akwariów w zoo lub dostać duży poster z autografami aktorek z filmu „Kochaj”? Wśród propozycji także kolacja z politykiem i zaproszenie do Warszawy do budynku, który kojarzy każdy. Od kogo i co znajdziemy na licytacjach związanych z 25. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Aukcje są dostępne w serwisie Allegro, oferentem jest tu oczywiście Młodzieżowy Dom Kultury. Z pewnością pojawi się jeszcze złote serduszko i kilka innych przedmiotów, które pokazano we wtorek na konferencji prasowej.

[ZT]14198[/ZT]

Zacznijmy od tego, o co już można powalczyć. Znalazła się chętna osoba do indywidualnego zwiedzenia zaplecza nowej atrakcji, czyli naszych płockich apartamentów dla ryb, w tym dla czterech rekinów. Zoo proponuje wycieczkę po zakamarkach, które nie są dostępne przy takich zwykłych odwiedzinach. W tym przypadku sprawdza się stara zasada, ze do trzech razy sztuka. Ta sama oferta pojawia się na trzech licytacjach.

To pod wodą, a co odnosi się do tego, co w powietrzu? Aeroklub Ziemi Mazowieckiej też ma propozycję w postaci kursu teoretycznego do licencji pilota turystycznego (100 godzin teorii). Szkolenia prowadzą w okresie zimowo-wiosennym w trybie weekendowym.

Może ktoś skusi się na kolację w dowolnie wybranej restauracji w Płocku z przewodniczącym Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Włodzimierzem Czarzastym? Na razie zgłosiło się trzech licytujących (z kwotą 107,50 zł). Płoccy municypalni proponują sympatyczną maskotkę umundurowanego Lwa Honorka (od 25 zł). W zasięgu licytujących jest także bon podarunkowy na dwugodzinne warsztaty z ceramiki artystycznej (jedna godzina lepienia i jedna godzina nauki szkliwienia). Zajęcia w Pracowni Ceramicznej Akademii Małej Sztuki są przeznaczone dla dwóch osób (dla dziecka i opiekuna), sam bon wykorzystamy do 20 czerwca 2017 roku.

Od piłkarzy z Wisły Płock można otrzymać piłkę meczową Adidasa z autografami zawodników. Takimi piłkarzami rozgrywano mecze w na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro (aktualna cena: 52 zł). Kolejna, tyle że pomarańczowa, piłka Adidasa jest od marszałka Adama Struzika. Marszałek przekazał od osobnych licytacjach dwa plecaki oraz album „Drewniane obiekty sakralne Mazowsza” w twardej oprawie (od 25 zł).

Czy ktoś chciałby pochwalić się książką z autografem Leszka Balcerowicza? Na kolejnej aukcji znajdziemy pozycję pt. „Odkrywając Wolność. Przeciw zniewoleniu umysłów” (od 105 zł). A teraz coś dla fanów zespołu The Analogs. Muzycy podpisali się na okładce swojego albumu „Pełnoletnia Oi! Młodzież”, płytę można zgarnąć z aukcji obecnie przy minimalnej cenie 20 zł. Płocki Wolontariat także włączył się do akcji. Wystawiono trzy kalendarze ścienne na 2017 rok z autografami prowadzącej program „Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler.

A czego jeszcze nie ma, ale się wkrótce pojawi? To podarunki na aukcję od prezydenta Płocka,  m.in. koszulka piłkarzy nożnych (z autografami), koszulka meczowa szczypiornistów z sezonu 2015/2016 z numerem 24 i poster z kręconego w Płocku filmu „Kochaj” z autografami aktorów. Posłanka Platformy Obywatelskiej zaproponowała egzemplarz Konstytucji z autografem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Do zestawienia dojdzie wycieczka do Sejmu, to z kolei propozycja posła Polskiego Stronnictwa Ludowego Piotra Zgorzelskiego. Będzie voucher na weekendowy pobyt w Green Hotelu, zaproszenie na koncert w Zajeździe Słupno i pełen pęk kaset magnetofonowych (a na nich The Clash i niezapomniany „London calling”, Kult, Big Cyc, KSU i wiele innych), dlatego warto śledzić kolejne aukcje, bo to z pewnością nie koniec.

Aukcje są dostępne TU.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE