Reklama

Reklama

Co myślisz o rozwoju Płocka i regionu? Jak zatrzymać młodych ludzi?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Miecznik

Co myślisz o rozwoju Płocka i regionu? Jak zatrzymać młodych ludzi? - Zdjęcie główne

Panorama Płocka | foto Tomasz Miecznik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcesz mieć wpływ na kierunki rozwoju Płocka i regionu? Do 30 września wypowiedz się w ankiecie o miejscu, w którym żyjesz. Pokaż jego słabe i mocne strony, wskaż czego oczekujesz.

Reklama

Do wypełnienia anonimowej ankiety zaprasza Związek Miast Polskich. Do udziału w badaniu zaproszeni są płocczanie oraz mieszkańcy okolicznych miast i gmin: Sierpca, Gostynina, Drobina, Gąbina, Wyszogrodu, Sannik, Bielska, Bodzanowa, Brudzenia Dużego, Bulkowa, Łącka, Małej Wsi, Nowego Duninowa, Radzanowa, Słubic, Słupna, Starej Białej, Staroźreb, Gozdowa, Mochowa, Rościszewa, Szczutowa, Zawidza, Pacyny, Szczawina Kościelnego.

- Opinie będą wykorzystane przy planowaniu przez samorządy kierunków rozwoju. Pozwolą dostosować politykę do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Gminy przygotowują obecnie wspólną strategię rozwoju obszaru Partnerstwa. Wierzymy, że jej realizacja przyczyni się do poprawy warunków życia, powstrzymania emigracji młodych osób i zachęci do wiązania życiowych planów właśnie z tym miejscem - zapewniają pomysłodawcy ankiety.

W ankiecie można ocenić m.in. rynek pracy, ofertę usług zdrowotnych, warunki dla przedsiębiorczości, czystość powietrza, wody, komunikację, skomunikowanie z dużymi miastami, ofertę edukacyjną.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy