Reklama

Citroen znika z Płocka. Będzie nowy salon?

Opublikowano:
Autor:

Citroen znika z Płocka. Będzie nowy salon? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Citroen nie ma już swojego salonu samochodowego w Płocku - przed kilkoma dniami z hukiem zakończyła się współpraca między francuskim koncernem a płocką firmą Budmat Auto, która od lat była dilerem tej marki w Płocku.

Citroen nie ma już swojego salonu samochodowego w Płocku - przed kilkoma dniami z hukiem zakończyła się współpraca między francuskim koncernem a płocką firmą Budmat Auto, która od lat była dilerem tej marki w Płocku.

O zakończeniu współpracy poinformował zarząd Budmat Auto. Jak czytamy w komunikacie, umowa dealerska między płocką spółką a Citroenem, która obejmowała sprzedaż tych francuskich aut, części zamiennych do nich, a także ich serwisowanie, została rozwiązana 22 października.

O powodach rozstania oficjalnie nie mówi żadna ze stron.  -  Przyczyną jej rozwiązania jest brak wzajemnego zrozumienia w zakresie sprzedaży samochodów i ogólnej współpracy między importerem a dealerem - głosi lapidarny komunikat spółki.

Abstrahując od rzeczywistych przyczyn rozwiązania współpracy, dla właścicieli aut francuskiej marki najważniejsze jest teraz, co z częściami i serwisem. Budmat Auto był jedynym koncesjonowanym przedstawicielem tej firmy w Płocku.  Co teraz, po wygaśnięciu koncesji?  Budmat uspokaja. - Zarząd firmy zapewnia również, że z racji doświadczenia i specjalistycznej wiedzy zespołu,  Budmat Auto będzie nadal oferować większość usług serwisowych na rzecz klientów marki Citroen  takich jak przeglądy okresowe, przeglądy techniczne, naprawy bieżące poza gwarancyjnymi, naprawy blacharsko-lakiernicze i inne).

Z kolei najbliżsi dilerzy citroena są we Włocławku i Kutnie. Na Mazowszu - w Warszawie, Łomiankach, Pułtusku, Mińsku Mazowieckim, Radomiu i w miejscowości Olszewo-Borki.

Ale niewykluczone, że luka po citroenie zostanie zapełniona . - Dealer informuje, że podjęte zostały kroki zmierzające do podpisania umowy współpracy z nowym importerem,  a co za tym idzie, wprowadzenia nowej marki motoryzacyjnej na rynek płocki - informuje Budmat Auto.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE