Reklama

Ciekawa akcja w Zakładzie Karnym w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Ciekawa akcja w Zakładzie Karnym w Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończyła się pierwsza część akcji „Rzeczy niepotrzebne – bardzo potrzebne”. Funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Płocku przekazali potrzebującym m.in. odzież, książki, zabawki oraz pościel.

Zakończyła się pierwsza część akcji „Rzeczy niepotrzebne – bardzo potrzebne”. Funkcjonariusze i pracownicy Zakładu Karnego w Płocku przekazali potrzebującym m.in. odzież, książki, zabawki oraz pościel.

W naszych gospodarstwach domowych często zalega wiele zbędnych rzeczy, które nie są już potrzebne pierwotnym właścicielom – może z części „wyrośliśmy” albo „skurczyły się w praniu”. Rzeczy te natomiast mogą okazać się bardzo przydatne dla osób pozostających w trudnej sytuacji życiowej, których nie stać na samodzielny zakup.

- Funkcjonariusze i pracownicy włączyli się w zbiórkę odzieży, zabawek, książek dla dzieci, pościeli na rzecz osób potrzebujących, samotnych, zamieszkujących teren gminy Bulkowo i pozostających pod opieką GOPS - informuje mjr Marlena Kubera z działu kadrowo-organizacyjnego ZK w Płocku.

W piątek nastąpiło przekazanie zgromadzonych rzeczy do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bulkowie w powiecie płockim. Wręczenia dokonał zastępca dyrektora ppłk Cezary Aftański. 

- Pracownicy GOPS rozdysponują wszystkie podarunki między najbardziej potrzebujących. Mają one trafić do dziewięciu rodzin, w których wychowuje się 32 dzieci. Ich sytuacja jest dobrze znana pracownikom ośrodka dzięki współpracy z asystentem rodziny - dodaje mjr Marlena Kubera.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE