Reklama

Ciało mężczyzny w płonącej altance

Opublikowano:
Autor:

Ciało mężczyzny w płonącej altance - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tragicznego odkrycia dokonali w czwartek wieczorem strażacy gaszący pożar na terenie jednego z ogródków działkowych na Winiarach.

Tragicznego odkrycia dokonali w czwartek wieczorem strażacy gaszący pożar na terenie jednego z ogródków działkowych na Winiarach.

Do zdarzenia doszło w czwartek ok. 21.00. Strażacy dostali wezwanie do pożaru na terenie ogródków działkowych przy ul. Medycznej w Płocku, gdzie paliła się altanka działkowa w wymiarach 8 na 5 m. W znacznym stopniu spłonęły jej ściany, a także wyposażenie.  Jak dowiedzieliśmy się od Artura Czachowskiego z wydziału operacyjnego płockiej straży pożarnej, podczas akcji ratowniczo-gaśniczej ratownicy wynieśli mężczyznę znajdującego się w altance. Lekarz, który przyjechał na miejsce zdarzenia, stwierdził zgon. Ciało mężczyzny było częściowo zwęglone.

Pożar gasiły dwa zastępy strażaków, łącznie siedem osób. Na miejscu była również policja, prokurator, pogotowie oraz straż miejska.

W tej chwili nie wiadomo jeszcze, kim był zmarły. - Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny - informuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. -  Prawdopodobną przyczyną powstania pożaru było zaprószenie ognia, jednak dokładna przyczyna zostanie ustalona w toku przeprowadzonego postępowania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE