Reklama

Chuligani złapani w kamerę monitoringu

Opublikowano:
Autor:

Chuligani złapani w kamerę monitoringu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W nocy z czwartku na piątek grupa wandali zaczęła rozprawiać się z wiatą przystankową przy Kwiatka. Niszczycielskie zapędy uwieczniła kamera monitoringu, policjanci byli tam minutę później.

Ok. 1.35 w nocy z czwartku na piątek grupa wandali zaczęła rozprawiać się z wiatą przystankową przy Kwiatka. Niszczycielskie zapędy uwieczniła kamera monitoringu, policjanci byli tam minutę później.

Jak informuje Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, dzięki monitoringowi miejskiemu, którego kamery znajdują się również przy Kwiatka, policji udało się złapać pięciu chuliganów na gorącym uczynku, jeszcze w trakcie wybijania szyb i niszczenia przystanku.  miasto zamierza dochodzić zwrotu kosztów naprawy wiaty  od sprawców. Straty, czyli dwie zbite szyby i trzecia, w całości wypchnięta z ram, oszacowano na ok. 1,5 tys, zł.  - Naprawa wiaty nastąpi jeszcze w lutym - zapowiada Konrad Kozłowski.

Od zastępującej rzecznika policji Marty Lewandowskiej z płockiej komendy dowiedzieliślimy się, że zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Płocka w wieku od 17 do 27 lat. Usłyszą zarzuty uszkodzenia mienia. W tej chwili nadal trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności tego zdarzenia.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE