Reklama

Chopina zamknięta. Sprawdź objazdy

Opublikowano:
Autor:

Chopina zamknięta. Sprawdź objazdy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od jutra przez tydzień zamknięty będzie fragment ulicy Chopina od skrzyżowania z Lachmana do skrzyżowania z Otolińską.

Od jutra przez tydzień zamknięty będzie fragment ulicy Chopina od skrzyżowania z Lachmana do skrzyżowania z Otolińską.

Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, jutro, w sobotę, drogowcy zamkną ulicę Chopina między dwoma skrzyżowaniami - z Lachmana i z Otolińską. Planowane zamknięcie związane jest z pracami w obrębie infrastruktury podziemnej na Międzytorzu (remont ulic Krzywickiego, Staszica i Kopernika - odcinek od ul. Krzywickiego do ul. Staszica wraz z sięgaczem).

Do niedzieli 8 września kierowcy muszą wybierać objazd Piłsudskiego – Otolińską – Chopina, bo na remontowanym odcinku możliwy będzie wyłącznie ruch lokalny dla służb i mieszkańców osiedla domków jednorodzinnych.

Z utrudnieniami muszą liczyć się również pasażerowie czerwoniaków. Jak zapowiada Komunikacja Miejska, autobusy linii 14, 32 i N1 zostaną skierowane na trasy objazdowe. W czasie objazdu przystanek Kopernika w obydwu kierunkach nie będzie obsługiwany, może dochodzić również do opóźnień w kursowaniu autobusów. Autobusy linii 14 i N1 w obydwu kierunkach ominą przystanek Kopernika, między ul. Chopina a al. Piłsudskiego pojadą ul. Otolińską, w obydwu kierunkach zatrzymają się na przystanku Spółdzielcza (na wiadukcie w al. Piłsudskiego).

Autobusy linii 32:

• w stronę Lachmana / Targowej pojadą ulicą Otolińską i al. Piłsudskiego do Lachmana, ominą przystanek Kopernika, nie zatrzymają się na żadnym dodatkowym przystanku;

• na kursach z Lachmana w stronę Orlenu pojadą bez zmian;

• na kursach z Targowej pojadą ulicami Otolińską, Banacha, Lachmana, al. Piłsudskiego i Otolińską do Chopina, ominą przystanek Kopernika, nie zatrzymają się na żadnym dodatkowym przystanku.

Przypomnijmy, że 
prace na Międzytorzu mają się zakończyć do 31 października 2013 r. Pochłoną ponad 1,8 mln zł.  W kolejnych latach miasto chce przebudować pozostałe ulice w tym rejonie Międzytorza (Heweliusza, Kołłątaja, Stodółkiewicza, Kolbego, Rozego). Czy tak się stanie, będzie zależało oczywiście od zasobności miejskiej kasy.  Czytaj też

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE