Reklama

Chopina zamknięta dłużej niż planowano

Opublikowano:
Autor:

Chopina zamknięta dłużej niż planowano - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Odcinek Chopina od skrzyżowania z Lachmana do skrzyżowania z Otolińską będzie zamknięty dłużej niż początkowo zapowiadano. Przejechać tamtędy będzie można dopiero za tydzień.

Odcinek Chopina od skrzyżowania z Lachmana do skrzyżowania z Otolińską będzie zamknięty dłużej niż początkowo zapowiadano. Przejechać tamtędy będzie można dopiero za tydzień.

Jak informowaliśmy za Ratuszem, zamknięty dla ruchu od tygodnia odcinek ul. Chopina, na którym trwały prace związane z remontem ulic na Międzytorzu, miał zostać otwarty dla ruchu w tę niedzielę. Teraz okazało się jednak, że kierowcy jeszcze przez tydzień będą musieli wybierać objazd Al. Piłsudskiego – Otolińska – Chopina.

Jak wyjaśnia Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, przesunięcie terminu otwarcia na 13 września ma związek z pracami prowadzonymi przez Fortum Power and Heat Polska. Fortum zgłosiło się wczoraj do Ratusza z prośbą o wykorzystanie istniejących wykopów do wymiany swojego kanału żelbetowego, który jest w fatalnym stanie technicznym.

W cierpliwość uzbroić muszą się też pasażerowie Komunikacji Miejskiej - bo także autobusy nadal będą jeździły objazdami.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE