Reklama

Chodźcie na imprezę do aligatorzycy Marty

Opublikowano:
Autor:

Chodźcie na imprezę do aligatorzycy Marty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości A kto powiedział, że krokodyl nie może obchodzić urodzin. Marta, jako całkiem sędziwa jubilatka, zaprasza w sobotę na imprezę do ogrodu zoologicznego. Trzeba jej koniecznie osobiście złożyć życzenia, aby była z nami jeszcze jak najdłużej, a przy okazji będzie można spałaszować kawałek tortu w kształcie krokodyla!

A kto powiedział, że krokodyl nie może obchodzić urodzin. Marta, jako całkiem sędziwa jubilatka, zaprasza w sobotę na imprezę do ogrodu zoologicznego. Trzeba jej koniecznie osobiście złożyć życzenia, aby była z nami jeszcze jak najdłużej, a przy okazji będzie można spałaszować kawałek tortu w kształcie krokodyla!

W tę sobotę zoo organizuję imprezę z okazji 86. urodzin swojej filmowej gwiazdy, aligatorzycy Marty. Dla tych, którzy nie pamiętają, nasza Marta wystąpiła już przed kamerą w „Hydrozagadce" z 1970 roku w reżyserii Andrzeja Kondratiuka. Wcieliła się wówczas w rolę drapieżnego krokodyla o imieniu Herman. Samica aligatora z rejonów rzeki Missisipi jest jednym z najstarszych zwierząt w europejskich ogrodach zooligicznych. Taką okazję koniecznie trzeba uczcić i życzyć jej 100 lat.

W sobotę na stole pojawi się wielki tort urodzinowy. Wystąpią grupy taneczne z Młodzieżowego Domu Kultury, poznamy liczne ciekawostki o krokodylach, a najmłodsi uczestnicy wezmą udział w zabawach plastycznych. Wszystko to 14 maja w godzinach 11.00 - 14.00.

Bilet do zoo kosztuje 14 zł (normalny) i 8 zł (ulgowy).

Fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE