Reklama

Chętni na przejażdżkę Maxobusem? Autobus ma wizerunek filmowego Maxa

Opublikowano:
Autor:

Chętni na przejażdżkę Maxobusem? Autobus ma wizerunek filmowego Maxa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przejażdżki dwupiętrowym Maxobusem, psotny tor przeszkód, bezpłatne porady zwierzęcego behawiorysty, konkursy, możliwość wygrawerowania imienia naszego pupila na metalowej zawieszce. Już w niedzielę w Galerii Wisła akcja promująca film "Sekretne życie zwierzaków domowych" łącząca naukę, zabawę i pomoc dla podopiecznych schroniska.

Przejażdżki dwupiętrowym Maxobusem, psotny tor przeszkód, bezpłatne porady zwierzęcego behawiorysty, konkursy, możliwość wygrawerowania imienia naszego pupila na metalowej zawieszce. Już w niedzielę w Galerii Wisła akcja promująca film "Sekretne życie zwierzaków domowych" łącząca naukę, zabawę i pomoc dla podopiecznych schroniska.

Komedia „Sekretne życie zwierzaków domowych” przyciągnęła w 2016 r do kin mnóstwo osób. Na całym świecie film twórców „Minionków”, „Grincha” i „Sing” zarobił ponad 875 milionów dolarów. Pod koniec czerwca do kin trafi druga część zdradzająca, co robią nasi domowi ukochani pupile, kiedy ich właściciele wychodzą do szkoły lub do pracy. W niedzielę, 26 maja w godzinach 11:00 – 18:00 w Galerii Wisła odbędzie się impreza promująca film skierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Atrakcje będą czekać na gości na korytarzach Galerii oraz przed wejściem do obiektu. Podobne imprezy odbywają się w innych galeriach na terenie raju, w tym w Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

Oprócz konkursów z nagrodami (w tym ZOSTAŃ PSOFESOREM! – pełen nagród konkurs wiedzy na temat zwierzaków domowych), można liczyć na bezpłatne porady behawiorystów zwierzęcych (w godz. 12.00-13.00) i lekarza weterynarii (w godz. 13.00-15.00). Zjawią się osoby z płockiego schroniska wraz z podopiecznymi, aby zachęcić do adopcji zwierząt szukających domu i właścicieli, którzy staną się ich całym światem. Jeśli ktoś ma życzenie, może zapełnić wielką michę, dokładając kupioną karmę dla zwierzaków z lokalnego schroniska. Wśród innych atrakcji psotny tor przeszkód, w którym skacze się przez koło, przechodzi przez kolorową tubę, omija przeszkody, bierze udział w slalomie albo próbuje utrzymać równowagę na równi pochyłej. Na ściance foto zrobimy sobie zdjęcia z bohaterami filmu. Zapraszają również na stanowisko, na którym wygrawerujemy imię pisaków i kociaków na metalowej zawieszce.

Przy galerii stanie dwupiętrowy Maxobus, czyli autobus bez dachu o wizerunku… filmowego Maxa! Możliwość podróży (dwudziestominutowej wycieczki) oraz zdjęć – wewnątrz i na tle pojazdu zapewniona. W strefie zewnętrznej, oprócz MAXOBUSA, czekać będą kolejne atrakcje, jak chociażby psie spa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE