Reklama

Chętni na informacyjnego sms-a z Ratusza?

Opublikowano:
Autor:

Chętni na informacyjnego sms-a z Ratusza? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz przypomina, że jeśli wyślemy jednego sms-a, możemy uzyskać najważniejsze informacje z kilku zakresów tematycznych bądź tylko z jednego wybierając spośród wydarzeń i kultury, zdrowia, sportu i turystyki, ważnych komunikatów oraz edukacji.

Ratusz przypomina, że jeśli wyślemy jednego sms-a, możemy uzyskać najważniejsze informacje z kilku zakresów tematycznych bądź tylko z jednego wybierając spośród wydarzeń i kultury, zdrowia, sportu i turystyki, ważnych komunikatów oraz edukacji.

Przypominamy, w jaki sposób zapisać się na takiego informacyjnego sms-a. Po pierwsze, jeśli jesteśmy ciekawi wszystkich newsów, począwszy od koncertów przez spektakle po mecze, wystukujemy w treści wiadomości wp.plock i dalej wysyłamy ją pod numer telefonu: 886 786 379.

Po drugie, jeśli interesuje nas tylko konkretny zakres tematyczny, również wysyłamy sms-a pod ten sam numer telefonu. Zmienia się wyłącznie treść wiadomości. W przypadku wydarzeń i kultury wpisujemy wik.plock, zdrowia – zdr.pl, turystyki – sit.plock, ważnych komunikatów (z zakresu zarządzania kryzysowego) – wk.plock, edukacji – edu.pl.

Gdybyśmy się jednak rozmyślili, wypisujemy się również, wysyłając sms-a. Wysyłamy go pod ten sam numer, natomiast do poprzedniej treści dodajemy po kropce kasuj (np. wp.plock.kasuj). Koszt rejestracji lub rezygnacji z usługi odbywa się zgodnie z taryfą naszego operatora komórkowego. Nadsyłane wiadomości są bezpłatne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE