Reklama

Cheerleaderki z całej Polski zawitają do Płocka

Opublikowano:
Autor:

Cheerleaderki z całej Polski zawitają do Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W naszym mieście już po raz dziesiąty odbędą się Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders -Grand Prix Polski 2018. Podczas jubileuszowych zawodów będziemy mogli obejrzeć ponad 350 zawodniczek z całego kraju.

W naszym mieście już po raz dziesiąty odbędą się Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders - Grand Prix Polski 2018. Podczas jubileuszowych zawodów będziemy mogli obejrzeć ponad 350 zawodniczek z całego kraju. 

Zawody podzielone są na dwie dywizje taneczne: pom dance i cheer dance, a każda z nich na kategorie wiekowe. Płocką Akademię Cheerleaders IMPRESJA reprezentować będzie 7 grup w wieku od 7 do 47 lat. 

- Skoro to nasze jubileuszowe mistrzostwa, nie może zabraknąć niespodzianek - mówi Katarzyna Sylwestrzak, prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Tańca "Impresja". - Przed oficjalnym rozpoczęciem zawodów zagra na żywo płocka kapela rockowa DOBRA NASZA, a po wręczeniu nagród czekać będzie na wszystkich słodka niespodzianka. 

Głównym organizatorem zawodów jest Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Tańca „Impresja” oraz Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders. Podczas zawodów zorganizowany zostanie kiermasz, z którego dochód przeznaczony będzie dla podopiecznych fundacji Portal FM Pomagamy Dzieciom.

PROGRAM
10.00-12.00- eliminacje
12.30-13.15- koncert zespołu DOBRA NASZA
13.30-14.00- ceremonia otwarcia Mistrzostw
14.00-18.00- finały i wręczenie nagród

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają 7 kwietnia do Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, al. Kilińskiego 12. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z prób.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE