Reklama

Chcesz na lodowisko? Przynieś własne łyżwy albo zaopatrz się w większą kwotę w portfelu

Opublikowano:
Autor:

Chcesz na lodowisko? Przynieś własne łyżwy albo zaopatrz się w większą kwotę w portfelu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Co roku na płockiej starówce znajdują się chętni na piruety na lodowej tafli. W tym roku, jeśli tylko pogoda będzie sprzyjać, a robi się już coraz chłodniej, otwarcie lodowiska odbędzie się 15-16 grudnia. W tym czasie będzie też trwał bożonarodzeniowy jarmark.

Co roku na płockiej starówce znajdują się chętni na piruety na lodowej tafli. W tym roku, jeśli tylko pogoda będzie sprzyjać, a robi się już coraz chłodniej, otwarcie lodowiska odbędzie się nawet wcześniej niż rok temu. W tym czasie będzie też trwał bożonarodzeniowy jarmark.

Kto nie może się doczekać lodowiska? Jeśli wśród czytelników mamy amatorów łyżwowych szaleństw na lodzie, ta informacja jest właśnie dla Was. Jazda na lodowisku na starówce miałaby być możliwa od 15-16 grudnia.

Za karnet 30 wejść na lodowisko z własnymi łyżwami zapłacimy - bez zmian w stosunku do tego, co było rok temu - 50 zł. To dla większych amatorów, z kolei dla tych bardziej okazjonalnych wejście na 50 min. z własnymi łyżwami będzie kosztowało już nie 2 zł, tylko 3 zł. Jeśli nie mamy łyżew, wówczas zapłacimy za ich wypożyczenie na godzinę kwotę 10 zł (z ulgą - 5 zł). Niestety spółka postanowiła wprowadzić dużą kaucję, która dla wielu osób może okazać się problemem.

- Istotna zmiana nastąpi w kwestii wypożyczania łyżew - informuje Magdalena Fedorowicz z Agencji Rewitalizacji Starówki. - Dotychczas były one wypożyczane po wpłacie kaucji lub na podstawie ważnego dokumentu ze zdjęciem. Z uwagi na przepisy wynikające z RODO obecnie wypożyczanie łyżew będzie możliwe tylko i wyłącznie po wpłacie kaucji w wysokości 50 zł.

Kaucja jest zwrotna i jej wysokość się nie zmieniła. Niestety nie każda, a zwłaszcza młoda osoba, będzie miała w portfelu 50 zł. W przypadku rodziny to już nawet 150-200 zł. Z kolei zastaw w postaci dokumentów ze zdjęciem w wielu miastach też wzbudzał nieufność osób korzystających z lodowiska z racji, iż ktoś z łatwością może pobrać dane, a później wykorzystać je w nieuczciwy sposób.

Nadal za szatnię płaci się 2 zł, za ostrzenie łyżew 15 zł.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE