Reklama

Chcą usłyszeć nasze historie. Najlepsze umieszczą w scenariuszu

Opublikowano:
Autor:

Chcą usłyszeć nasze historie. Najlepsze umieszczą w scenariuszu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki teatr kieruje do płocczan zarazem prośbę i ofertę, bowiem przewidziano nagrody. Liczą na nasze historie związane z królową polskich rzek. Mogą być długie i krótkie opowieści. Najciekawsze mają szansę stać się częścią plenerowego spektaklu.

Płocki teatr kieruje do płocczan zarazem prośbę i ofertę, bowiem przewidziano nagrody. Liczą na nasze historie związane z królową polskich rzek. Mogą być długie i krótkie opowieści. Najciekawsze mają szansę stać się częścią plenerowego spektaklu.

Pracownicy teatru zwracają się do mieszkańców Płocka i okolic: - Drodzy widzowie, mieszkanki i mieszkańcy nadwiślańskich terenów Mazowsza, chcemy usłyszeć Wasze historie o Wiśle. Jako dzieci chodziliście na spacery nad Wisłę? Pamiętacie, jak wyglądała 20 lat temu? Może macie jakieś historie rodzinne związane z rzeką? Pracowaliście na Wiśle lub znaliście kogoś, komu rzeka dawała zatrudnienie? A może dziś jest waszym ulubionym miejscem wypoczynku i rekreacji? Czekamy na Wasze historie.

Spisane opowieści można przysyłać do 15 maja. Uwaga! Niech nas nie poniesie wena, nie można przekroczyć trzech stron formatu A4. Można również dodać zdjęcia. Spośród wszystkich nadesłanych prac jury wybierze trzy teksty, przewidziano także możliwość przyznania dodatkowych wyróżnień. A teraz nagrody, za zajęcie pierwszego miejsca w zasadzie są trzy bonusy: wywiad z autorem lub autorką opublikowany na stronie internetowej i w dwumiesięczniku Aktualności Teatru Płockiego, sesja zdjęciowa z wykorzystaniem teatralnych kostiumów i rekwizytów oraz zaproszenie na wybrany spektakl w sezonie 2017/2018, za drugie miejsce przewidziano indywidualne zwiedzanie teatru z wybranym aktorem lub aktorką oraz zaproszenie na wybrany spektakl w sezonie 2017/2018. W sytuacji, jeśli ktoś załapie się na trzecie miejsce, poza takim zaproszeniem otrzyma również możliwość udziału w próbie do wybranego spektaklu w roli asystenta reżysera.

Podpisane prace należy przysłać na adres: literacki@teatrplock.pl lub pocztą: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, ul. Nowy Rynek 11, 09-400 Płock z dopiskiem „Wisła”. Zastrzegają, że otrzymane teksty mogą zostać opublikowane w mediach społecznościowych, na stronie internetowej teatru oraz w dwumiesięczniku Aktualności Teatru Płockiego.

Najciekawsze nadesłane opowieści zamierzają wykorzystać z scenariuszu plenerowego spektaklu „Na Wiśle śpiewają oryle”, który zagrają w kilkunastu nadwiślańskich miejscowościach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE