Reklama

Chcą pomóc w spełnieniu dziecięcych marzeń. Rozkręcają akcję

Opublikowano:
Autor:

Chcą pomóc w spełnieniu dziecięcych marzeń. Rozkręcają akcję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym każde dziecko o czymś marzy. Oni wierzą, że można te pragnienia spełnić i jednoczą siły. Aby te dzieci, które jeszcze nigdy nie widziały górskich szczytów, wreszcie mogły podziwiać je pokryte śniegiem.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym każde dziecko o czymś marzy. Oni wierzą, że można te pragnienia spełnić i jednoczą siły. Aby te dzieci, które jeszcze nigdy nie widziały górskich szczytów, wreszcie mogły podziwiać je pokryte śniegiem.

Płocki WOPR wraz z zaprzyjaźnioną firmą MZGM-TBS Sp. z o. o. po raz kolejny organizują licytację wspaniałych gadżetów, z której dochód zostanie przeznaczony dla tych wszystkich milusińskich, których dziecięce marzenia mogą nie spełnić się w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszają do udziału w licytacji gadżetów zwłaszcza te osoby, które chciałyby zadbać o uśmiech na dziecięcych twarzach. Wyznaczyli dwa cele, przygotowanie świątecznych paczek dla dzieci i częściowe pokrycie kosztów wyjazdu w góry podopiecznych Fundacji Portal FM Pomagamy Dzieciom. 

W tym roku na licytację przeznaczono:

- koszulkę przekazaną przez Marcina Różalskiego, wraz z jego autografem,
- czapkę oraz koszulkę przekazaną przez Rafała Sonika, wraz z jego autografem,
- czapkę i koszulkę przekazaną przez Michała Kwiatkowskiego, wraz z jego autografem,
- oryginalną koszulkę wraz z autografami piłkarzy nożnych Wisły Płock,
- oryginalną piłkę z autografami piłkarzy ręcznych Wisły Płock wraz z Mistrzowską Kartą Klubową Orlen Wisła Płock.
- książkę pt. „110 % Poznaj Prawdziwe Oblicze Sportu- Poczuj Smak Zwycięstwa” z autografem Rafała Sonika. Książka 110 % …. to opowieść o trzynastu wybitnych polskich sportowcach, którzy stali się legendą: Karol Bielecki, Bartłomiej Bonk, Zbyszek Bródka, Mateusz Kusznierewicz, Tomasz Majewski, Rafał Majka, Zofia Noceti-Klepacka, Natalia Partyka, Katarzyna Rogowiec, Rafał Sonik, Anita Włodarczyk , Maja Włoszczowska, oraz Andrzej Wrona. W szczerych rozmowach zdecydowali się opowiedzieć historie, o których nigdy nie mówili w mediach, zdradzić tajemnice swoich sukcesów.

Licytacja internetowa będzie trwać do 22 grudnia 2017 r.

Darowizny i opłaty za wylicytowane gadżety należy wpłacać na numer rachunku bankowego: Bank PKO S.A. 10 1240 3174 1111 0010 4296 6918 z dopiskiem „Spełniamy Świąteczne Marzenia”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE