Reklama

Chcą nieść pomoc choremu chłopcu. W sobotę koncert i pokaz mody

Opublikowano:
Autor:

Chcą nieść pomoc choremu chłopcu. W sobotę koncert i pokaz mody - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kacper cierpi na nowotwór złośliwy. Chłopiec wymaga troski i leczenia, ale też nade wszystko potrzebuje naszego wsparcia. Ostatnio wielkie serca okazali kibice SPR Wisły Płock - udało się zebrać ponad 1,3 tys. zł. W akcję pomocy włączają się m.in. uczniowie z Płocka i przedsiębiorcy.

Kacper cierpi na nowotwór złośliwy. Chłopiec wymaga troski i leczenia, ale też nade wszystko potrzebuje naszego wsparcia. Ostatnio wielkie serca okazali kibice SPR Wisły Płock - udało się zebrać ponad 1,3 tys. zł. W akcję pomocy włączają się m.in. uczniowie z Płocka i przedsiębiorcy.

Jeszcze dziś w siedzibie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki przy ul. Jakubowskiego 10 odbędzie się koncert zespołu Wieczór Francuski oraz Vox Singers połączony z pokazem mody stworzonej przez pochodzącą z Płocka projektantkę, Agnieszkę Bonisławską.

Bonisławska, znana z tworzenia kreacji dla kobiet odważnych i pewnych swojej kobiecości, jest absolwentką łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych o kierunku „Moda, stylizacje, trendy”. Jej kreacje - powstające w ograniczonej ilości egzemplarzy i szyte są ze starannie wyselekcjonowanych tkanin - pokazywano podczas FashonPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, Cracow Fashion Day, Warsaw Fashion Day, Oh my Wroc love, w Mediolanie i na Berlin Fashionweek. Wypromowała własną markę - MIA STILO. W grudniu 2017 r. w Poznaniu odebrała prestiżową nagrodę „Kreator 2017 i Nadzieja Mody” Polskiej Akademii Mody. 

Podczas koncertu odbędzie się licytacja koszulki autorstwa Agnieszki Bonisławskiej. Na kiermaszu będzie można kupić w atrakcyjnych cenach voucher na usługę fryzjerską kosmetyczną i wiele innych rzeczy. Wszystkie pozyskane środki finansowe zasilą konto na leczenie Kacpra Zimnego - ucznia Szkoły Podstawowej w Dobrzykowie. W wieku 10 lat miał wyjechać z bratem na wakacje. Właśnie wtedy pojawił się ból w biodrze, który stawał się coraz silniejszy. Nie mógł normalnie chodzić, tylko utykał. Zamiast wyjechać na wymarzony wypoczynek, chłopiec trafił do gabinetu chirurga w płockim szpitalu na Winiarach. Tuż po wstępnych badaniach, rodzinę wysłano do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Diagnoza? Nowotwór złośliwy z przerzutami do płuc. Kacper jest poddawany chemioterapii. Więcej informacji na Facebooku na profilu Wsparcie i leczenie Kacpra Zimnego.

Wstęp na dzisiejsze wydarzenie w godz. 17.00 - 19.00 jest wolny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE