Reklama

CBŚ wpadło na posesję. Co tam odkryli?

Opublikowano:
Autor:

CBŚ wpadło na posesję. Co tam odkryli? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich w powiecie płockim. Grupę produkującą i rozprowadzającą narkotyki mieli na celowniku już od dawna.

Policjanci Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich w powiecie płockim. Grupę produkującą i rozprowadzającą narkotyki mieli na celowniku już od dawna.

Jak informują służby prasowe policji, funkcjonariusze CBŚ od dawna rozpracowywali grupę narkotykową, ostatnie ustalenia doprowadziły ich do małej miejscowości w powiecie płockim, w którym prowadzono nielegalną uprawę. Na jednej z posesji , oddalonej od innych zabudowań, ujawnili 186 krzewów konopi rosnących pod lasem oraz znaczną ilość suszu marihuany - gotowy susz ważył ok. 300 gramów. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych środków odurzających to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

- Przeszukanie wykazało, że także część zabudowań przystosowana była do prowadzenia nielegalnej plantacji - informuje policja. - Między innymi ujawniono specjalnie stworzone systemy wentylacyjne oraz systemy izolacji termicznej.

W ręce policjantów wpadło czterech mężczyzn, którzy w tym czasie byli na posesji. - Jeden z nich usłyszał w prokuraturze zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz za nielegalną uprawę konopi indyjskich - podają służby prasowe. - Podejrzany został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Sprawa jest rozwojowa.

Fot. policja

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE