Reklama

CarVertical - koniec z "igiełkami" i '' płakał jak sprzedawał.."?

Opublikowano:
Autor:

CarVertical - koniec z "igiełkami" i '' płakał jak sprzedawał.."? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości CarVertical - strona która bazuje przede wszystkim na numerze VIN. Numer VIN to krótko mówiąc numer nadwozia lub jak ktoś woli karoserii. Gdzie go znaleść ? Na carVerical jest świetnie opisana lokalizacja wraz ze zdjęciami.

CarVertical - strona która bazuje przede wszystkim na numerze VIN. Numer VIN to krótko mówiąc numer nadwozia lub jak ktoś woli karoserii. Gdzie go znaleść ? Na carVerical jest świetnie opisana lokalizacja wraz ze zdjęciami.

Znajdzie je nawet dziecko. Wchodząc na stronę pierwszą rzeczą która przykuwa uwagę to samochód który po przesunięciu punktu myszką zmienia się w coraz bardziej po tłuczonego. Chwila zabawy i przechodzimy dalej.

Podstawowa funkcja i moim zdaniem najważniejsza. Mogę w każdej chwili sprawdzić czy samochód nie jest kradziony. Banał? No nie do końca. Na rynku choć może w brew pozorom'' nie opłaca'' się kraść na rynku jest jeszcze ogromna ilość kradzionych aut. Kupujemy auto które okazuje się kradzione i co? I zostajemy bez auta i pieniędzy dodatkowo możemy zostać posądzeni o paserstwo. CarVertical może nas przed tym uchronić.

Druga funkcja która może wykluczyć lub tez zaliczyć pojazd do kupna to ilu faktycznych właścicieli miało auto. Jeśli przechodził w krótkim okresie czsau z rąk do rąk może świadczyć że coś z nim nie tak.

Kolejna to sprawdzanie licznika. W Polsce nadal mimo tylu zabezpieczeń i starań 4 na 5 sprowadzonych aut ma cofnięty przebieg. Warto to sprawdzić.

Inne funkcje to galeria auta w różnych okresach eksploatacji, informacje o wypadkach i uszkodzeniach, błędy produkcyjne których w ostatnim okresie szczególnie we wschodnich autach nie wiedzieć czemu jest dość sporo.

Ciekawa funkcja jest też dziennik konserwacji który pomoże nam przeanalizować, zaplanować a także oszacować nadchodzącą naprawę lub też usługę ekspolatacyjną.
Przechodząc dalej mamy opisane mamy co  otrzymamy po wprowadzeniu numeru VIN i wybraniu odpowiedniego pakietu.Dalej ogromne liczby choć po przeczytaniu informacji są realne. Choćby informacja 2000000000+ zarejestrowane oszustwa licznika kilometrów.
Dalej prezentacje głównych pracowników i założycieli- idziemy dalej nie interesują mnie szczerze oni, tak jak zapewne cała resztę osób która odwiedzi tą stronę. Dlaczego ? Czy ktoś wie kto założył serwis OTOMOTO ? Nie ważne że jest i funkcjonuje. Tak samo jest z carVertical.com. Ktoś stworzył i dobrze bo jest potrzebne.

Idąc dalej po stronie zatrzymujemy się na Blogu. Ciekawa sprawa w końcu tylko o motoryzacji i ujawnianiu oszustw i zabezpieczeniach jakie oferuje carVertical.com.
Informacje na bierząco ? no jasne że chce podaje email i z niecierpliwością czekam na informacje kiedy usługa wejdzie w życie. Wielu pewnie pomyśli ta wybiorę pakiet i pewnie otrzymam info które mnie nie zadowoli. Na to też jest odpowiedz. Klikam w prawym górnym rogu przykładowy  raport no i mamy rasowego Passata ulubionego tak przez Polaków. Co tam mamy ? Na początek podstawowe dane : Marka, model, rodzaj nadwozia( może się okazać że nasze hatback był kiedyś kombi) rok produkcji, pojemność skokowa silnika- info ważne. Do niektórych marek/modeli  ciężko jest kupić używany silnik o identycznych parametrach i tu juz wiemy że samochód mógł być nie właściwie używany i była  wymiana jednostki napędowej. Dalej moc podana w kilowatach, rodzaj paliwa, skrzynia biegów i kraj produkcji. Odrazu otrzymujemy ocenę od carVertical.com. Dalej zdjęcia zmasakrowanego Passata. Sekcja w której są informacje na temat uszkodzeń które pojazd mógł mieć. Można w takim wypadku negocjować cenę lub całkowicie skreślić pojazd.

Moim zdaniem teraz najciekawsze, wykryta aktywność auta. Gdzie był i co się z nim mogło dziać. Informacja przydatna z której nie tylko możemy oszacować licznik ale też zastanowić się czy przypadkiem auto nie było kradzione. Dalej przebieg, lokalizacja VIN i częste usterki modelu na które powinniśmy zwrócić uwagę podczas zakupu. Do każdej sekcji szczegółowy opis na co należy patrzeć przy zakupie.

To rozwiązania dla prywatnych właścicieli aut. CarVertical oferuje również coś dla biznesu. Potencjalny "handlarz" może sprawdzić auto i nie psuć sobie opinii bo już nie ''wdepnie" w niesprawdzony samochód.

Reasumując strona przede wszystkim przejrzysta, brak zbędnych reklam i informacji przeszkadzających w poruszaniu się po stronie.

Dosłownie wszystko można sprawdzić po numerze VIN, szczegółowe informacje na temat auta. Nie jesteśmy w stanie przeoczyć czegokolwiek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE