Reklama

Całodobowy serwis rowerowy od ręki? W Płocku są już dwa

Opublikowano:
Autor:

Całodobowy serwis rowerowy od ręki? W Płocku są już dwa  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rowerzystom w Płocku żyje się coraz lepiej. Niedługo do użytku zostanie oddana magistrala rowerowa, która połączy Podolszyce z centrum miasta, a teraz powstały także dwie stacje do obsługi jednośladów.

Rowerzystom w Płocku żyje się coraz lepiej. Niedługo do użytku zostanie oddana magistrala rowerowa, która połączy Podolszyce z centrum miasta, a teraz powstały także dwie stacje do obsługi jednośladów. 

W Płocku zainstalowano właśnie dwa całodobowe i całkowicie bezpłatne stanowiska naprawy rowerów. To projekt z budżetu obywatelskiego. 

- Płocczanie mogą w nich bezpłatnie naprawić rower i napompować koła - mówi Konrad Kozłowski z zespołu prasowego ratusza. - Są one wyposażone w niezbędne do podstawowych napraw narzędzia. Każdy użytkownik roweru będzie mógł wykonać serwis swojego pojazdu przy pomocy m.in. kluczy nastawnych i płaskich, śrubokrętów i pompki z różnymi końcówkami.

Obie stacje zamontowane są na Podolszycach Południe. Jedna w Pasażu Paderewskiego, a druga w na Placu 27 Dębów przed kościołem św. Wojciecha. Projekt złożyła rada osiedlowa. Za dwie stacje miasto zapłaciło nieco ponad 14,5 tys. złotych.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE