Reklama

Były prezes SPR Wisły Płock już z nową funkcją. Został... dyrektorem

Opublikowano:
Autor:

Były prezes SPR Wisły Płock już z nową funkcją. Został... dyrektorem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy prezes klubu SPR Orlen Wisła Płock, Robert Czwartek powierzył Adamowi Wiśniewskiemu funkcję dyrektora sportowego. Klub poinformował o tym w poniedziałek, 4 marca na stronie internetowej.

Nowy prezes klubu SPR Wisła Płock, Robert Czwartek powierzył Adamowi Wiśniewskiemu funkcję dyrektora sportowego. Klub poinformował o tym w poniedziałek, 4 marca na stronie internetowej.

Adam Wiśniewski 1 marca objął funkcję dyrektora sportowego w klubie SPR Wisła Płock. Jak swoją decyzję tłumaczy Robert Czwartek?

- Adam jest bardzo szanowaną osobą w świecie piłki ręcznej, ma również spore doświadczenie, które zdobył na stanowisku prezesa klubu przez ostatnie półtora roku. Chciałem, aby jego potencjał był wykorzystany w pracy dla klubu. Dlatego od samego początku szukaliśmy porozumienia w kwestii kontynuacji współpracy i udało się. Adam będzie ściśle współpracował z trenerem Xavierem Sabate przy sprawach personalnych pierwszej drużyny, ale także z Krzysztofem Kisielem w obszarze szkolenia młodzieży. Mamy wielu młodych zawodników, którym chcielibyśmy dać szansę - część z nich mądrze wypożyczyć, niektórych zostawić u nas. Są to bardzo ważne sprawy, bo nie tylko mówimy tutaj o drodze życiowej młodego człowieka, ale także o rozwijaniu potencjału sportowego naszych wychowanków. Adam zna te wszystkie zagadnienia, więc nie mam żadnych wątpliwości, że to dobra decyzja.

Sam Adam Wiśniewski twierdzi, że plany na najbliższe dni dotyczą sfinalizowania transferów oraz kontraktów obecnych zawodników.

- Wspólnie z trenerem Sabate i trenerem Kisielem będziemy szukali najlepszych rozwiązań na rozwój i wykorzystanie potencjału młodych zawodników. Chcemy mieć w zespole seniorów naszych najlepszych wychowanków i na pewno będzie to jednym z wyzwań, które przede mną stoją.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE